2737
2739
عنوان

حالم بده یکی بیاد توروخداا

164 بازدید | 14 پست

پسرم یه سالشه  دوتا بی بی زدم مثبت دوتا منفی حالم یجوریه سرگیجه دارم تهوع دارم توروخدا دعا کنین توهم باشه دعا کنین حامله نباشم میخام فردا برم از خون بدم از کرونا میترسم نمیدونم چیکار کنم

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
پریود میشی

فداتشم خدا از دهنت بشنوه غلط کردم الان اصلا نمیشه اصلا شرایطشو ندارم توروخدا دعا کنین دوروز حالم بده 

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...
چون شیر خودمو میدم دوماه یبار پریود میشم اخرین پریودم ۲۷اسفند 

نگران نباش اصلا هم خودتو ناراحت نکن احتمالا بارداری خیلی هم عالیه من فاصله ی بین بچه هام ۸ ساله.بخدا پیر شدم خییییییییییلی پشیمونم که چرا گذاشتم ایقد زیاد بشه فاصله شون.اگرهم حامله نبودی اقدام کن باور کن راحتتری

اگه بودی هم ناراحت نشو گلم کاریه که شد خوشحال باش و لذت ببر درسته خیلی سختیه داره اما ارامشتو حفظ ک ...

یگانه جون تازه راحت شدم یه سال تو بیمارستان بودم 

نگران نباش اصلا هم خودتو ناراحت نکن احتمالا بارداری خیلی هم عالیه من فاصله ی بین بچه هام ۸ ساله.بخدا ...

دوروز دارم باشوهرم دعوا میکنم چرا این بلارو سرم اورد😔😔خدا بچه هاتو حفظ کنه دعا کن نباشم حداقل دوسال دیگه اصلا شرایطم خوب نیست 

دوروز دارم باشوهرم دعوا میکنم چرا این بلارو سرم اورد😔😔خدا بچه هاتو حفظ کنه دعا کن نباشم حداقل دوسا ...

چرا مواظب نبودین پس خواهرم؟ قرص اورژانسی میخوردین اگر رابطه ی بدون پیشگیری داشتید.نمیشه که ایشونو مقصر بدونید.

2706