2733
2734
جراحم خوبه تا اونجایی که تجقیق کردم،یکم در مورد عملش بهم بگید

سلام استارتر تو رو خدا بگین که خوب شدین و آیا به طور کامل درمان شدین؟ تو رو خدا جواب بدین منم مشکل شما رو دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو بیمارستان فرمانیه اگر تونستید اتاق خصوصی بگیرید و یه همراه با خودتون ببرید.من اتاق خصوصی گرفتم و ...

سلام درخواست دوستی دادم سوال دارم ممنون میشم قبول کنید

بخاطر قلب مهربونم دعام کنید که خوب بشم
2738
من روحیه هیچی ندارم حتی وصیت نامم هم نوشتم ،فقط تگران پسرم هستم 2 سالشه

مامان کیان الهی هر جا که هستی سلامت در کنار فرزند و همسرت باشی ،،حالت خوبه؟میشع جواب منو بدی

بخاطر قلب مهربونم دعام کنید که خوب بشم
ببین هیچ مشکلی نداره نبودش من ناراحتم که پیامت رو دیر دیدم،کاش زودتر دیده بودم وخیالت رو راحت میکرد ...

سلام ماهخانوم خوشحالم که حالتون خوبه درخواست دوستی دادم میشه سوالامو جواب بدی!

ممنون عزیزم. من یه نیمه رو برداشتم. هفته پیش سونو دادم توی اون نیمه دیگه هم یه ندول کوچیک ایجاد شده ...

سلام عزیزم درخواست دوستی دادم ، خواهشاً جوابمو بده ، می‌دونم این تاپیک قدیمیه ولی اگه پیاممو دیدی خواهشاً جواب بده ، 

منم عمل دارم و استرس گرفتم ، بهم بگو شما که تصفشو برداشتید دیگه به مشکل نخوردید ، نصفه دیگه درست کار می‌کنه ، نیاز به قرص ندارید ؟ مجبور تشدید عمل مجدد کنید ؟ اسم جراحتون چی بود اگه تهران هستید ؟ منم دودلم کامل بردارم یا نصف

سلام عزیزم درخواست دوستی دادم ، خواهشاً جوابمو بده ، می‌دونم این تاپیک قدیمیه ولی اگه پیاممو دیدی خو ...

سلام عزیزم منم عمل دارم به زودی و منم استرس دارم اما خیلی تحقیق کردم شاید بتونم کمکت کنم 

درخواست دوستی‌مون قبول کن اونجا بهم تکست بده