2733
2734
عنوان

من بین دوراهی گیر کردم

587 بازدید | 49 پست

یه خواستگار دارم .. الان چند ماهه باهاش در ارتباطم ولی نمیدونم چرا بهش خیچ احساسی ندارم الان زنگ زد گفت امشب جوابتو بگو که فردا مادرش زنگ بزنه برای برنامه هاش 

ولی من میترسم لگد به بختم بزنم چیکار کنم 

تاپیک هر روز: روی اینجا کلیک کنید و خداوند سر آفرید که روی گردن باشد نه در باسـن دیگران ... نمیدونستید بدونید گلم   

ملاکت چیه

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی با هم بیرون رفتید و صحبت کردید و اینا؟

نمی دونم به نظرم ازدواج با کسی که آدم هیچ بهش نداره عاقلانه نیست

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738

عزیزم اولا که دعا میکنم هرچی خیره پیش بیاد واسه ت بعدم بشین فکراتو بکن اصلا بنویس روکاغذ معیارهاتو ،بعدم هرچقدر از این اقاشناخت پیدا کردی بنویس چه خصوصیاتی داره بسنج ببین چقدر با معیارهای شما نزدیک هست الکی جواب رد نده 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2706