2733
2734
نرم‌کننده همیشه مصرف میکنی؟؟ ضرر نداره

والا ی دو سالی هست همیشه مصرف میکنم خیلی خوبه نه ریزش اینا هم ندارم البته فقط به ساقه مو میزنم نه ریشه ها اگه ریشه ش باشه که موهات شدید میزیره

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من موهام خییلی بلنده و صاف و لخت 

چیز خاصی انجام نمیدم اما خب اکثر اوقات میبافم 

چند ماه یکبار جشن چیز باشه اتو میکشم سشوار که اصلااااا 

البته مو خوره هم خیییلی کم گهگداری نوک بعضی موهام میبینم 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2738

cien

eviderm

نرم کننده نمی زنم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
عزیزم این دوتا شامپو ریزش مو و چربی مورو برطرف میکنه؟

من موهام کلا خشک چرب نیست ونرم کننده هم نباید به ریشه بزنی وگرنه ریزش میاره

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟

؁شامپو گلرنگ خوبه

ی بار اوه خریدم موهامو خراب کرد😑

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2706