2737
2734
عنوان

سلام بیاید بهتون برنامه ورزشی در خانه بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 41 پست

سلام دوست عزیز

من قدم ۱۷۷.وزنم ۷۳.قبل زایمان ۵۵ کیلو بودم  

الان دور شکم و پهلوم آب نمیشه..ممنون میشم راهنمایی کنی

تا الان از پشت در سایت تاپیکارو میخوندم،امشب اومدم داخل ببینم چه خبره  فعالیتم کم خواهد بود،چراکه مادرشوهر ندارم و خواهر شوهرم کودک سه ساله ای بیش نیست  (خواهرشوهر=>تجدید فراش پدرشوهر)
لطفا یه برنامه هم واسه من بگو قد۱۶۶ وزن حدود۵۰ خیلی سینه هام کوچیک واسه اون بگین لطفا

چوب خشک کن رو بگیر بزار پشت کتفت.سینه هاتو منقبض کن و به عقب بفرست هم سینه خوش فرم میشه هم حجم میگیره

مسلط به زبان ترکی استانبولی🌕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو حالت نشسته میتونی شکم چرخشی بزنی با یه وسیله مثله چوب خشک کن.یا چیزای دیگه.واینکه رو زانو بشنی و ...

چجوریه؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

عزیزم من ۱۵۸ تا ۱۵۹ قدم هست وزنمم ۵۳ کیلو هست  ولی ران پام و شکمم یکم زیاد شده میخوام کم کنم ولی بر نگرده باز اخه بعضی وقتا گاهی ورزشا تا یه مدت تکرار نکنی بدن به همون حالت بر میگرده

2728
چجوریه؟

مثلا عزیز تو چهار زانو نشستی.با چوب خشک کن یا کابل یا حتی سیخ.من با این وسله ها تو خونه ورزش میکنم.خلاصه با هر کدوم که تونستی بزاری پشت کمرت.و به چپ و راست بچرخی هم رو پهلو هم روی شکم تاثیر خوبی داره

منم ١٥٨   وزن٧٥ صورت لاغر و استخوني و تا دلت بخواد ران و با سن🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤷🏻‍♀️

اب زیاد بخور کاهو خیاز زیاد بخور.سیب دختر و سیب زمینی اپز هم زیاد بخور منم مثله توام

2738