2737
2734
عنوان

مادرشوهرم بیرونم کرد

807 بازدید | 59 پست

ماقبل ازعید بامادرشوهرم دعواداشتیم ایشون ب دروغ میگفت ک من بهشون تیکه انداختم اما من حاظربودم دستمو بزارم روقران ک این کارو نکردم..من هیچوقت بااین خانم مشکلی نداشتم اما ایشون همیشه ب من بی احترامی کردن و بعضی وقتا الکی قیافه میگرفتو بی محلی میکردن ولی من همیشه احترامشونو نگه داشتم وهیچوقت حرفی نزدم..ولی سری اخر دیگه خیلی بهم برخورد ک ازخودش حرف درمیاورد جلوی پدرشوهرم و شوهرم ب من تهمت زدمنم برگشتم گفتم ک شماهیچدقت مادرخوبی نبودی اگه بچه هاتونو دوست داشتین انقد ارامششونو بهم نمیزدین وازخودم دفاع کردم گفتم ک ایشون دروغ میگه بعدم این خانم گفت ک دیگه خونع ما نیا فقط پسرم بیاد!!!!!منم گفتم باشه دیگه پامو اینجا نمیزارم بهشونم گفتم یکم وقت بدین مادنبال خونه بگردیم ازینجا پامیشیم میریم یه خونه دیگه..شوهرمم گفت تودیگه نیامن خودم هرازگاهی میرم خونشون..ایام عیدو رفتیم شهرستان  خونه مادربزرگم موندیم الان برگشتبم خونه(طبقه بالای مادرشوهرم)بابام میگه برو خونشون اون توعصبانیت یه حرفی زده ولی من میگم نمیتونم جایی ک بیرونم کردن برم..شمابودین چیکارمیکردین؟میرفتین یانه؟؟

Nooo

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم من تجربه این جور ادما رو دارم خواهر شوهر منم الکی دروغ میگفت ما رو بهم مینداخت بعد خودشو مظلوم میکرد نه برو نه بیا .. پسرش تنهایی بره بیاد .. ولشون کن 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2728

عمرااا اگه الان بری بعدا هرچی دلش خواس بهت میگه،دور از جونت میگه ای ک حالیش نیس من هرکار باش کنم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2738
2706