2777
2789
عنوان

ترکا بیاین یه لحظه

1002 بازدید | 150 پست

سیز آقازی جمع ده نمنه سس لیرسیز؟

دیللر  آدینین آخیرینا جان اضافه لدین ولی من گورممیشم بیزیم منطقه لرده تانیشلاردا بیرنفر اوجور سس لیه یا مثلا فاسلار تکین عزیزم فلان دمزلر 

بیر ده سفح اخلاقیمیز وار اوتانیروخ خانیوادمیزین جمعینده جانینان جواب وراخ بیر بیریمیزه😣😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینو میشه به شمالی یا فارسی ترجمه کنی☺☺☺

میگه شوهرتونو تو جمع چی صدا میزنید

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  

والاح بیز هرنه دیریخ😂

ائوده کی الع آدین 

جمع ده هردن اقااضافه الیرم اولینه اودا هردن😂

ائوده دع بحثیمیز اولاندا بیر هفته هوی سسلریخ😑

مامانِ کارِن هاکان نیکان❤

من یا فامیلیشو میگم یا جن بهش اضافه میکنم یا آقا اولش میذارم گاهی هم خالی اسمشو خانواده همسرم چون شمالیه خیلی رحتتن تو اینجور چیزا منم یاد گرفتم مثل اونا باشم

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
2801