2737
2734

سلام دوستان من با یه نفر نامزدم .نامزدم واسه یه شهر دیگه هست آداب رسوممون باهم فرق داره.تو  فامیل ما رسمه همه میان پول خوب میدن برای مراسما بعد حالت وام داره هدیه نیست یعنی هرکی اومد پول داد واسه مراسم من بعدا که منو دعوت کرد برای مراسم خودش من باید برم پولشو پس بدم.اینجوری همه پول میدن یه پول خوبی جمع میشه اول زندگی کار آدم راه مییوفته بعد کم کم میریم برای مراسماشون پس میدیم.. پول خوب منظورم اینه که مثلا برای عقد و عروسی داییم ما نزدیک 4 میلیون پول دادیم.داییم هم باید بیاد برای عقد من پول رو پس بده ولی داییم برای عروسیش نزدیک به 80 میلیون پول دادن براش بعد که مراسمای بقیه دعوت میشه میره پولشونو پس میده البته بعضیا هم سکه میدن محدودیتی نداره. تو فامیل ما رسم اینه که پول عقد واسه عروسه  که بره باهاش جهیزیه بخره البته خرج عقد هم پای پدر عروسه .البته پولی که برای عقد جمع میشه همون پولیه که مامان و بابام برای بقیه داده بودن  و بقیه میان پس میدن.برای عروسی دوباره میان جدا پول میدن که شوهر من بعدا کم کم میره پس میده.حالا مشکل اینه که خانواده نامزدم قبول نمیکنن پول عقد رو مامانم اینا بردارن میگن مال بچمونه.البته ما بهشون هم گفتیم پولی که فامیلای شما  میدن برای خودتون بردارین ما دست به اون پول نمیزنیم.کلا متوجه نمیشن میگن شما که پول رو برمیدارین پس خرج عروسی رو هم شما بدین چون مثل اینکه مادرش رو این پول حساب کرده بود برای خرج عروسیمون...از طرفی بابام برام ماشین ثبت نام کرده من جهازم آماده هست میخوان پولی که برای عقد جمع میشه بدن بابت بخشی از پول ماشین در عوض بابام بهمون ماشین میده و 47 تومن علاوه بر اون پول بابام خودش از جیب برای ماشین پول میذاره که جمعا میشه 97 تومن.. مادر نامزدم زنگ زد دعوا کرد که ماشین که واسه  دخترتونه نه واسه بچه من پس حق ندارین به پولای عقد دست بزنین!!!!!!!

خیلیییییییییییی ناراحت شدم خیلیییییییی

توی فامیل ما هر کی مراسم رو بگیره پول و کادوها مال اونه

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه عروسه منتهی پدر و مادر شوهر من شعور نداشتن با اینکه دایی و زندایی خودمن الان انگشتری که یکی از فامیلامون واسه سر عقد من داده بود دست خواهرشوهرم یعنی دختر داییمه

من واین بوم نقاشی....🎨♥️
2731
2738

ما پول رو میدیم برای عروس طلا میخرن

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

خب دو تا مراسم جدا بگیدین هر کدوم تو شهر خودتون و فامیلای خودتون ..  و اینکه مادزشوهرت حرفاش غیر منطقیه .. پول عروسی و عقد کلا مال عروس و داماده نه خانواده ها 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2706