2737
2734
عنوان

عکس های قضایی

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 22 پست
خانما اولین تایپیک منو گزارش بزنید براتون صلوات میفرستم 🌺🌺🌺🙏

سلام وسط تاپیک ها پستی غیر مرتبط با موضوع تاپیک نذارین قطع میشین تاپیک بزنین نی نی یار حذف ضروری دارم براتون پاک میکنم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام وسط تاپیک ها پستی غیر مرتبط با موضوع تاپیک نذارین قطع میشین تاپیک بزنین نی نی یار حذف ضروری دار ...

باشه ممنون

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام وسط تاپیک ها پستی غیر مرتبط با موضوع تاپیک نذارین قطع میشین تاپیک بزنین نی نی یار حذف ضروری دار ...

نی نی یار جان تایپیک ای منو حذف میکنی؟!؟ 😘😘😘بلد نیستم لینک بذارم ازاخر حذف کن خواهش میکنم♥️♥️♥️🙏🙏🙏🙏🙏🌺🌺🌺🌺😘😘😘

نی نی یار جان تایپیک ای منو حذف میکنی؟!؟ 😘😘😘بلد نیستم لینک بذارم ازاخر حذف کن خواهش میکنم♥️♥️♥️🙏 ...

حذف کردم

تگ کردن بلد نیستین؟ تو همون تاپیک تگم کنین هر وقت نیاز به حذف داشتین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2728

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
حذف کردم تگ کردن بلد نیستین؟ تو همون تاپیک تگم کنین هر وقت نیاز به حذف داشتین

وای مرسی گل خانوم😍😘😘😘🙏

2738