2733
2739

میدونم عجیبه، یه آقا تو فامیل مون هست که ما هیچ نسبت خونی با هم نداریم (فامیل دور) ولی بشدت و عجیب غریب با هم ارتباط ذهنی داریم! من ایشون رو بصورت یه طرفه دوس داشتم و علاقه ای که داشتم کاملا واقعی و خالصانه بود، بعد از مدتی احساس کردم که با ایشون ارتباط ذهنی دارم به این صورت که وقتی خطری تهدیدش میکرد کاملا احساس می‌کردم و بعد میفهمیدم حسم درست بوده. بقیه شو پایین مینویسم که زیاد نشه

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

مثلا از صبح پا میشدم بیشتر از روزای دیگه به فکرش بودم و بی دلیل زار میزدم و دلشوره داشتم، مدام چهره ی ناراحتش میومد جلو چشمم و مثلا شب خبر میدادن که تصادف کرده. اینا رو من باور نداشتم و میگفتم اتفاقیه تا اینکه دیدم ایشون هم درباره من همچین حالتی داره و از اینجا قصیه ترسناک شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
به خودش گفتی؟

بله صحبت کردیم، یکبار بابام خیلی مریض بود، منزل خواهرم بودیم که یهو بیماری بابام شدید شد و تا سر حد مرگ پیش رفت، هر روز ما آمبولانس خبر میکردیم و من بشدت نگران و ناراحت بودم و داشتم میمردم به معنای واقعی که دیدم یه کسی از فامیل زنگ زد و گفت فلانی (همون آقا) به من زنگ زده و گفته خبری از بیهتر هست؟ خیلی نگرانشم و حس میکنم تو دردسر بزرگی افتاده و ناراحته

خب😬

بالاتر توضیح دادم که کم کم متوجه شدم ایشون هم ناراحتی های عمیق و حال خیلی بد منو متوجه میشه، یکبار صحبت کردیم و گف یهو از صبح فکرت نیاد توی سرم و دلشوره میگیرم 😱 و خبر که میگیرم میفهمم ناراحتی 

یکبار که چکش برگشت خورده، میدونم عجیبه ولی من از صبح احساس می‌کردم مشکل داره، به دوستم گفتم گفت زنگ بزن ببین اتفاقی نیفتاده باشه همونجا یهو به ذهنم رسید و گفتم نه مشکل سلامتی نیس مشکل مالیه، بعد فهمیدم گویا بازداشت هم شده بود. 

چند وقته احساس میکنم این حالت دیگه داره ترسناک میشه، مثلا دیشب یاد یه مسئله ای افتادم، یه اتفاق خیلی قدیمی و تو نت سرچ کردم و کل دیشب داشتم راجبش مطلب میخوندم! صبح پاشدم و دیدم یه چیزی درباره همون موضوع برام دایرکت فرستاده 

فقط انفاق هاى بد رو مى فهمين يا وقتى خوشحال هم هستيد متوجه مى شيد!

اوایل فقط ناراحتی بود، خوشحالی رو تا حالا حس نکردم راستش ولی جدیدا حس میکنم بعضی افکارش رو هم درک میکنم

2706