2733
2739

آخه تا کی باید نشست تو خونه؟

من میدونم آخرش ، همه میریزن بیرون، منظورم اوناییه که از  اول نشستن تو خونه

خب اوضاع که بهتر نشد ، بدتر هم شد

این چه وضعیه؟

تازه من یه کلیپ دیدم از یه پزشک، میگفت داروی ژاپنی خیلی جواب داده، اما تحویلشون نمیدن بهمون

آخه چرا؟ خوششون میاد از این وضع؟

مگه مردم چقدر تحمل دارن؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

الان من باید میرفتم آزمایش نرفتم

دکتر باید برم، سونو باید برم

تازه هنوز سیسمونیو کامل نخریدم، منظورم تخت و کمد و ویترینه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هممون خسته ایم خستههههه

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2731
الان من باید میرفتم آزمایش نرفتم دکتر باید برم، سونو باید برم تازه هنوز سیسمونیو کامل نخریدم، منظو ...

منم سه ماهه دکتر نرفتم

تازه دکترم زنگ‌زد گفت تا خرداد نمیاد مطب

دستم‌موند تو حنا

الان من باید میرفتم آزمایش نرفتم دکتر باید برم، سونو باید برم تازه هنوز سیسمونیو کامل نخریدم، منظو ...

منم باردارم اما ازشنبه باید سونو و آزمایشم رو برم باید اسفند میرفتم که به تعویقش انداختم. شما تا کی میتونی نری سونو؟ 

من فکر میکنم اخرشه 

ولی چون ویروس ناشناخته اس معلوم نیست شاید دو هفته بعد دوباره برگرده در کل تا واکسن یا دارو پیدا نشه حالا حالا ها گرفتاریم

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

سونو چرا نمیری ماسک و دستکش بزن برو دیگه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2738

والا دکتره تو تلوزیون میگفت باید عادت کرد به این ویروس چون موندگاره وهمه باید بگیرن تازه واسه همیشه مثل سرماخوردگی وبقیه مریضیهاااا می مونه 

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
منم باردارم اما ازشنبه باید سونو و آزمایشم رو برم باید اسفند میرفتم که به تعویقش انداختم. شما تا کی ...

ببخشیدا این ازمایش قند بارداری که واسه دیابت هست رو باید کی دادامن الان۲۵ هفته هستم

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
سونو چرا نمیری ماسک و دستکش بزن برو دیگه

خب تمام این محیطا آلوده س

آدم میترسه

والا دکتره تو تلوزیون میگفت باید عادت کرد به این ویروس چون موندگاره وهمه باید بگیرن تازه واسه همیشه ...

خب اگه قراره همه بگیرن، پس این چه تو خونه موندنیه

پاشیم بریم بیرون دیگه

فقط بلدن همینو بگن

پس چرا چین پاکش کرد از کشورش؟

ما باید همه بگیریم؟

2706