2737
2739
عنوان

زعفران و سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 27 پست
بابونه و چای سبز مشکلی اینجا میکنن؟؟؟؟اخه قاعده اور هستن پسته زعفرانی مشکلی اینجا نمیکنه دم کردش ...

ببین گلم  بخدا خیلیا خوردن و هیچیشون نشده ماهایی که حساس هستیم  فقط داریم با روان خودمون بازی میکنیم

بخدااااا  هیچ اتفاقی نمی افته  نگران نباش بی خود  برای سقط کردن عمدی خالص زعفران دم میزارن میخورن اونم رو همه علایم نشون نمیده 

ایت الکرسی بخون فوت کن رو شکمت  

دلتم بزرگ کن و نترس

استرس بیچاره میکنه ادمو من خودم استرسیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین گلم  بخدا خیلیا خوردن و هیچیشون نشده ماهایی که حساس هستیم  فقط داریم با روان خو ...

میدونم ولی استرس گرفتم زعفران اگر سرخ رنگ باشه سقط میکنه دیگه؟

من نصف استکان خوردم ولی زرد رنگ بود به سرخی نمیزد

میدونم ولی استرس گرفتم زعفران اگر سرخ رنگ باشه سقط میکنه دیگه؟ من نصف استکان خوردم ولی زرد رنگ بود ...

دیروز خوردی یشبم خوابیدی و الان بیدار شدی حرص میخوری

برای جنین اصلا خوب نیست این نگرانیها

خالص نبوده که زرد رنگ بوده یعنی بیشترش ابجوش بوده

من دوقلو باردارم و  استراحت مطلقی

ولی به لطف کرونا  اینقدر کارم زیاد شده  استراحتمو کلا گرفته الان  تو واژنم احساس درد میکنم  ولی  بی خیالی طی میکنم سپردم به خدا  حساسیت روان ادمو بهم میزنه

2738
انشاءالله چیزی نمیشه من خیلی خوردم زعفران رازیانه دم کرده جعفری قرص ال دی تازه استخر هم رفتم هیچیش ن ...

سلام اگر روز 7م ماه اخرین دوره باشه و 21م همان ماه رابطه جنسی پرخطر ایجاد و پیشاب انزال دوم وارد واژن بشه و چند روز بعد باز رابطه ای برقرار شود و از قرص لونژیل 4 روز بعدش استفاده بشه احتمال بارداری چقدر هست؟