2737
2739
عنوان

رفتارهایی که یک خانوم باید در قبال خانواده ی همسر داشته باشد ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 3389 بازدید | 185 پست

میان پیشتون میشینن ازاینو اون یاازهم بد میگن یاخوب میگن یامیپرسن فلانی راجع به ما چیزی نگفت؟ حتی اگه قسمتم دادن .اینجا جایزه حتی قسم الکی بخورید .گناه نیست. بگید نه والا چیزی نمیگن  ((والا ب ذهن طرف والله هجی میشه ولی درحالی ک والا معنی ای نداره.پس گفتنش رفع شر میشه و گناهی نیست)).

شما کلا یه گوشت در باشه  ی گوشت؟دروازه.اصلا اهمیت نده. چیزی هم میگن اینورو اونور نرید بگید. ادم کور میره  کر میاد. یعنی میری خونشون نه رصد کنید خودشونو خونشونو و موقع رفتن هم هرچی گفتن همونجا چال کنید انگار که کر بودید چیزی؟نشنیدید.براتون مهم نباشه بینشون چی پیش میاد.

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتونو باکسی مقایسه نکنید .عای بامن چرااینجورن ؟چرا باجاریم یا بادخترشون اونجورن.  ب شما ربطی ؟نداره. شاید اصلا اونا گندی زیر دست هم دارن مجبورن پیش شما خودشونو باهم جون جونی نشون بدن .یا اصلا مدت سالایی ک اونا باهمن بیشتره مسلمه که باهم صمیمیتر باشن . شمام خانومیتو بجا بیار تا عزتتون پیششون بالا بره.

.

اگر بحثی بین شما و خانواده همسرت پیش میاد سریع نرید بزارید کف دست شوهرتون. بشینید فکرکنید که چه کسی مقصره شما به نوبه خودتون  ازشون عذربخواید. همسرتونو درگیر مسائل خانومانه نکنید. نزارید با بحثهای مسخره ارامش همسرتون به هم بریزه. اونو بین خودتون و خانواده اش قرار ندید. اختلاف انداز و دوبهم زن نشید . فضول نباشید.

.
2731

مادر همسر زنگ میزنه کجایی عروسم؟بگید بیرون و تمام. احتیاجی نیست توضیح بدید.

.

تولداشونو یادتون باشه  در حد ی تبریک یا یه هدیه خیلی کوچیک کافیه. فرقی نزارید بینشون.

.

پیششون ازاد نگردید .عین یه خانوم متشخص رفتار کنید.

.

امار خانواده خودتونو به خانواده همسر ندید .

.
کاش رفتارای خانواده شوهر قبال عروسشون هم مینوشتی که توقعات بیجا نداشته باشن از عروس و پسرشون

ایول گل گفتی همش بایدمارعایت کنیم

عزیزم برای سلامتی پدرم ،مرد مهربان زندگیم صلوات بفرست(اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل 
2738

مطالب خیلی خوبی بود

اما من همه اینارو خیلی رعایت کردم مو به مو رفتارای من همینه... اما جاریم خیلی فضوله همش توی کاراشون دخالت میکنه نظر میده خیلی حرف میزنه با اون خیلی صمیمی هستن نا گفته نماند که خودم میخوام با من صمیمی نشن ولی کلا همون فضول رو بیشتر بالا میبرن

مطالب خیلی خوبی بود اما من همه اینارو خیلی رعایت کردم مو به مو رفتارای من همینه... اما جاریم خیلی ف ...

آره واقعا چرا اینجوریه ؟؟؟ اصلا یه رفتارهایی میکنه سبک سبک اصلا آب یخ میریزن روی سرت آخر هم میگن ازاون یادبگیر

عزیزم برای سلامتی پدرم ،مرد مهربان زندگیم صلوات بفرست(اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل 
کارای خونه رو به عهده نگیرید که بگن عروسمون زرنگه،نه زرنگ تلقی نمیشید.بعدا عادت میکنن  دیگه دست ...

مال ما اینجور شدن.مخصوصا دوتا جاری دیگه

بگم باورت نمیشه بچه های خواهرشوهرا دستشویی میبرن

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
آره واقعا چرا اینجوریه ؟؟؟ اصلا یه رفتارهایی میکنه سبک سبک اصلا آب یخ میریزن روی سرت آخر هم میگن ازا ...

وااای دقیقا اون اگر شوهرش توی جمع بوسش کنه بغلش کنه حتی کارای بدتر ذوقشم میکنن اما شوهر من اگر خواست چیز بذاره دهنم زشت و عیبه بهش چیز میگن حتی مامانش به شوخی شوهرمو میزنه که اینکار زشته واسه همین شوهرم دیکه توی جمع بهم ابراز علاقه نمیکنه بهش میگم میگه فکر میکنی در صورتیکه واقعا دیگه پیترسه بهم ابراز علاقه کنه. در حالیکه من خیلی سنگین تر از اونم. اون هرچی از جلفیش و سبکیش بگم کم گفتم......

2706