2737
2734
عنوان

رفتارهایی که یک خانوم باید در قبال خانواده ی همسر داشته باشد ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 3389 بازدید | 185 پست
کاری حرفی هس تو پاتوقم بگید

عزیزم منم راهنمایی کن لطفا

من تهران زندگی میکنم .خونواده هامون شهرستان ۶۰۰ کیلومتر راهه 

۶ماه یکبار میریم .۱۵روز باید خونه پدر شوهرم باید باشم و ۷روز خونه پدرم .من اون ۱۵ روزو ۳نوبت ظرف ۵نفرو باید بشورم حتی مادرشوهرم صبونه میخورن صب زود ظرفشای برای من میزاره .یه خواهر داره ک شوهر کرده اون یکی داداشش ۳۲ سالشه فقط منو مادرشوهرم میمونیم ک عادتش دادم خودمم دیسک کمر دارم بشدت در عذابم یه بار پای ظرفشویی گریه کردم درحدمرگ بعد مادرشوهرم جلو چش همسرم میگف منک گفتم ظرف نشور خدا خیرش نده .

بعد برگشتیم شوهر هی میگفت مگ خونه پدرتم کارنمیکنی ....بماند 

شوهرم دزدکی خرید میکنه برای خونه پدرش یه روز درمیون میوه و مرغ و و ...میاره دست داداشش میده  ک نکنه بهش بگم چرا خونه پدر من هیچی نمیخری خیلی بیحرمته 

حالا پدر مادرشم میان خونه ی ما ۳۰ روز میمونن هیچی نمیارن ولی خونه ی جاریم ک تهرانن اوناهم مرغ و میوه و ...میخرن براشون 

من باید چیکار کنم ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس دست تنهاس مادرشوهرت. عیب نداره .ماهی یبار یا دوبار برو خونه اش. زیاد نرو. کار ک ادمو نمیکشه. اون ...

سلام کاکتوس جونم من حالم خوب نیست میشه برین تاپیک شماهم مادرشوهر ازتون ...ممنون میشم ازت راهنماییم کنی

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
2728
احترام خودتونو نگه دارید . در حد سلام علیک و حال احوال کافیه. تو چیزی دخالت نکنید،ب فرض چیدمان وسای ...

ی سوال منک ب شهر دیگ ازدواج کردم بعد یماه هی بازی سرم درآوردن فراریم دادن از شهرشون با شوهرم اومدیم شهرما. حالا اینجا همچی میندازن گردن من. هی مهمونی ولی منک شش ماه یبار میرم شهرشون چندوروز میمونیم شمالن. باید تو کارها کمک کنم؟ از اول فقط اندازه ظرف شستن کمک کردم بعد انگار پررو شدن باهام مث کارگر رفتار کردن رختاشو مادرشوهرم انداخت تو ظرفشویی گفت وای دستم درد میکنه لباسشویی هم خرابه از زوز اول عقد کردیم اونک خراب بود ی خواهرشوهر مجرد 42سالم دارم مامانه ب اون نمیگ بمن میگ. من چکارکنم میرم اونجا کمک نکنم؟ الان یکساله نرفتم چون علاوه ب کار. متلک تیکه  تمسخرمم میکنن