2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دماغم رو دوست دارم ولی خانواده شوهرم همش غیرمستقیم میگن عمل کن

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍
2738

شما همانطور که هستید بهترین هستید،نه کم و نه زیاد .
نیازی ندارید که به دیگران ثابت کنید چه کسی و چگونه هستید.
هر یک از ما برای خود شخصیتی منحصر به فرد داریم.
در این لحظه،شما همین چیزی هستید که هستید و همین بهترین است.
قدر خودتان را بدانید،خودتان را دوست بدارید
و احساس شادی و نشاط بکنید.
وقتی خودتان را دوست دارید،  دیگران را نیز دوست  خواهید داشت و با دوست داشتن خودتان و دیگران،  جهان  را زیباتر و بهتر می کنید.
 شما می توانید با عشق و  محبت،جهانی زیبا برای زیستن بسازید.

💟 

والا من از نظر همه خوشگلم ... هر جا میرم ارایشگاه و باشگاه و دکتر همه میگن ماشالا ماشالا شوهرت چه خوش سلیقه اس  

بسوزه پدر خوشگلی و جذابیت که منو از شوهرم و مادرشوهرم خواستگاری میکنن اتیش میگیره...

البته قبل بارداری خواستگار داشتم بعدش دیگه با این شکم تابلو خواستگار نداشتم...

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤

بستگی داره نیت بقیه چی باشه

زیادن ادمهای نازیبا و دارای اضافه وزن و پوست و موی مشکل دار که دائم دنبال مژه مصنوعی و ژل و گن عمرشون میگذره و تا یک دختر زیبا و معصوم و خوش اندام میبینن از ظاهرش ایراد میگیرن

اینها سوز دله جدی نگیرید

2706