2733
2739
عنوان

گل اشک تمساح کسی داره؟

2424 بازدید | 20 پست

سلام خانوما من اشک تمساحم برگاش ب پایین خم شده و احساس میکنم خوب کار نمیکنه. کسی ازین گل داشته یا اطلاعی داره؟ الا عکسشم میزارم ببینید. جوانه هاشم کمتر شده

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید افتاب و نور زیادی بهش بخوره ببر بیرون بذار ی مدت ...یکی از راه کارهای شادابی گلای اپارتمانی نور کافیه

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2738
همینه دیگه مدلش عزیزم 

آخه قبلا سرش پر جوانه بود جوانه هایی هم ک تو گلدون ریختن چند ماهه همین اندازن رشد نمیکنن

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
باید افتاب و نور زیادی بهش بخوره ببر بیرون بذار ی مدت ...یکی از راه کارهای شادابی گلای اپارتمانی نور ...

اینجا هوا هنوز سرده مخصوصا شبا میترسم خراب شن از سرما

من دارمش مال منم خم شد رو به پایین مامانم اومد یه چوب گذاشت و بست بهش و الان خیلی خوب شده و صاف شده ...

من دوسش داره نوشته بود چند سال بمونه گل های خیلی خوشگلی میده. البته نوشته بود قدش یک و نیم تا دو متر بشه میخام ببینم واقعا گل میده یا نه

آخه قبلا سرش پر جوانه بود جوانه هایی هم ک تو گلدون ریختن چند ماهه همین اندازن رشد نمیکنن

خاکشو عوض کن 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
اینجا هوا هنوز سرده مخصوصا شبا میترسم خراب شن از سرما

همونجایی که گذاشتی خوبه 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2706