2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میگیم نماز وزیارتو درست میخونه طرف ولی چطوری میتونی اطمینان کنی ک طرف گناه نکنه؟؟

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2738
میگیم نماز وزیارتو درست میخونه طرف ولی چطوری میتونی اطمینان کنی ک طرف گناه نکنه؟؟

زمان پریود باید نایب بگیره یک هفته چون نماز داره این ختم حتی اگه بخونه هم هفت روز نایب میخواد نایب هم پول میگیره چون ختم سنگین وسختی هستش 

خدایا داده ونداده ات راشکر
زمان پریود باید نایب بگیره یک هفته چون نماز داره این ختم حتی اگه بخونه هم هفت روز نایب میخواد نایب ه ...

من از استارتر سوال کردم عزیزم..بعدم ایشون بهشون میاد کل چله رو نائب بخواد نه ی هفته

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
من از استارتر سوال کردم عزیزم..بعدم ایشون بهشون میاد کل چله رو نائب بخواد نه ی هفته

خب کل چله شما هفت روز مگه پریود نمیشی ؟خب اون هفت روز باید یکی نمازاشو برات بخونه مگه اینکه قرص بخوری 

خدایا داده ونداده ات راشکر

دخترم اگه میخای حاجت بگیری فقط وفقط کمک طبق قرآن 1به نیازمندان خانواده (پدرومادر،غیره)اگرنبود2فامیل ه نزدیک3فامیل دور4همسایه نزدیک4همسایه دور5درراه ماندگان 6فقراونیازمندان جوری که دردت بیادولی به زندگیت آسیب نزنه بعدابیادعاکن اونم نه هر دعایی دعاهای ه قرآن ی بعدراضی باش که خدا بهترین کاروبرات انجام بده بعدازیارت عاشورابخوان

حلال کن،زبانم واکسنه پیشگیری میکنه
خب کل چله شما هفت روز مگه پریود نمیشی ؟خب اون هفت روز باید یکی نمازاشو برات بخونه مگه اینکه قرص بخور ...

اصولا کسی ک نائب کل چله ی نفر میشه حتما قرص میخوره اولا..ثانیا میشه ب نزدیکان داد این هفت روزو اطمینانم بیشتره..موفق باشین

2706