2733
2734
عنوان

سلام شما به نفرین پدر و مادر معتقدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 47 پست
وای ، شکستن دل پدر و مادر ، بخصوص پدر فاجعه‌است ،تا فرصت هست بره به دست و پای پدرش بیفته بلکه ببخشتش ...

خب الان من چیکار کنم خب پسره رفته نامزد کرده پدرمم شب و روز نفرینم میکنه برم بگم زنتو ول کن بیا منو بگیر اخه گن چیکار کنم الان کل فامیل بخلطری که من چند سال جواب مثبت دادم به اون خواستگارم(که از اقوامم هست) بعد جواب رد دادم با پدر مادرم قهرن و قطع رابطه کردن اوناهم منو مقصر میدونن حتی دعا میکنه انشاا... نسلت تموم شه بچه دار نشی و...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا جوابمو بدین من یه خواستگار داشتم از سن 14سالگی پدر و مادرم از طرف من بهش جواب مثبت دادن و گفتن ...

این نفرین اصلا به حق نیست ، بهتره باهاشون صحبت کنی، بگو باید با مشاور صحبت کنیم و.   ولی اصلا بی احترامی نکن، نگران نباش این نفرین به حقی نیست، اگه با فردی که نمیپسندی ازدواج کنی مطمئنا بدبخت میشی

اما همیشه احترام نگهدار

ولله الان که همه چی زوریه  احترام به پدر و مادر هایی که در حق بچه ها شون ظلم میکنن هم واجبه آخه بچه ها چه گناهی کردن که پدر و مادر بد دارن تازه اگه بگن بالا چشمت ابروهه باید تا ابد خدا بدبختشون کنه ولی پدر و مادری که ظلم میکنن راست راست میگردن

💝 ای تو تنها خوب دنیا  💝
2731

شما دل اون خواستگار بنده خداروهم شکستی ک‌چندسال معطلت بوده 

کاش زودتر بهشون میفهموندی نمیخواییش

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
خب الان من چیکار کنم خب پسره رفته نامزد کرده پدرمم شب و روز نفرینم میکنه برم بگم زنتو ول کن بیا منو ...

عزیزم الان که توضیح دادی این نفرین کاملا غلط و ناحقه ،به هیچ وجه نمیگیره خیالت راحت، از خدا بخواه همسر خوب و نسل سالم و صالح بهت بده 

حتماً نفرین وجود داره، ولی هیچ پدر و مادری فرزندانشون نفرین نمیکنن مگر کارد را به استخوان برسونی، اگر اینطور هست حتمآ باید بره و به دستو پاشون بیافته و حلالیت بگیره وگرنه مطمئنأ در طول عمرش هیچ خیری نمیبینه، استغفرالله....... 

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.
لطفا جوابمو بدین من یه خواستگار داشتم از سن 14سالگی پدر و مادرم از طرف من بهش جواب مثبت دادن و گفتن ...

بیخیال این حرفا عزیزم . خدا انقدر بیمنطق نیست 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2738

من به مادرم جواب رد دادم و اونا به خواستگارم که از هر لحاظ واقعاااا عالیه جواب مثبت دادن و بعدش اومدن به من گفتن ما بهشون جواب رد دادیم دیگه تموم شده رفته پدرم حق داشت اصرار کنه جواب مثبت بدم چون مطمنم محاله دیگه پسری مث اون بیاد خواستگاریم از هر لحاظ اقاست اما واقعا من نمیتونستم به دلایلی باهاش ازدواج کنم شک نداشتم زنش شم خوشبخت میشم ولی اینکه دلم میش یه نفر دیگه باشه زن این یکی شم بنظرم خیانت بزرگی بود

اینجا حق با مدر و مادرت نیست اون موقع بچه بودی و اونا خودسون جواب دادن این چه منطقیه...

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
شما دل اون خواستگار بنده خداروهم شکستی ک‌چندسال معطلت بوده  کاش زودتر بهشون میفهموندی نمیخوایی ...

عزیز زندگی من خیلی بد بود یعنی خودم خرابش کردم بخاطر یه هوس بچگانه به خواستگارم جواب رد دادم پسری که از هررر لحاظ واقعا عالی بود بعد چند سال تو حیاط خونمون گریه کرد گفت میدونی من چند ساله تو امید گذروندم میدونی تز اونوقت اگه زن گرفته بودم بچم الان چند سال داشت میدونی چند سال عمرمو به بازی گرفتی و....

دروغ چرا منم یه جورایی میدونستم پدرم جواب مثبت دادن بهشون گفتم جوابم منفیه اما حس قوی داشتم از روی رفتارای خانوادم که جواب رد ندادن منم اصلا پاپیچ نشدم بعد چند بار نه گفتن و بیخیال شدم گفتم بمن چه و در اصل مقصر اصلی منم

پدرمم گفت تو قطعی نگفتی نه که ما مردم رو معطل نکنیم و...

و متاسفانه تابستون امسال افسردگی بدی داشتم حتی تا خودکشی هم رفتم داستانش طولانیه اما اون خواستگارم دیگه حاضر نشد حتی منو ببینه فقط گفت من بخشیدم خدا ببخشه اما مادرش خیلی بد نفرینم کرد چند ماهه از عذاب وجدان فقط 20سالمه موهام سفید شده میرم حموم اینقدر سرمو میکوبم دیوار تا بیحال شم با چاقو بدنمو زخم میکنم دلم اروم شه اما هرچی بدتر میشم که بهتر نمیشم البته شکر خدا اون پسر الان زندگیس عالیه زنش از هرلحاظ ازم سرتره و واقعا خداروشکر خوشبخته و من به تاوان اینهمه دل شکستن روز به روز زندگیم سیاه تره حتی خدا هم باهام قهر کرده

در واقع دروغ نمیخوام بگم من خودم قطعی جواب رد ندادم یه جورایی چند سال اون پسرو معطل کردم پسری که اینقدر ذات پاکی داره که حد نداره نماز و روزه اش سر جاشه ولی هیچوقت به کسی خرده نمیگیره و....

من اونو گریه کردم اون گفت خدا ببخشتت باباش گفت مریم دل تشکون عزیزم ما که میبخشبم اما خدا به دل میگیره خدایی نکرده

باباش شصت سالشه اما من اشغال گریش کردم من پدرمو مادرشو مادرم مادرش خودش و...... نفرینشون پشت سرمه 

مادرش گفت الهی به حاهای خوب برسی مقام و پول و همه چی برسی اما الهی شش سال به یه مرد تکیه کنی و امیدوارت کنه یهو حا بزنه بگه نمیخادت 

الان برام یه خواستگار اومده شرایطش خوبه و من جواب رد دادم جون از اینده میترسم اینقدر امسال قرص اعصاب خوردم الان مشکل کبدی پیدا کردم عذاب وجدان شب و روزمو گرفته دارم زنده زنده جون میدم

پدرم هر روز نفرینم میکنه بخاطر من مشت زد تو سرش 

خسته شدم بس قرص اعصاب قرص ارامبخش قرص خواب خوردم خدایا غلط کردم اما دیگه فایده نداره خود اون پسره هم گفت ابیه که ریختی هیچ جوره نمیشه جمعش کنی مگه نمیگن این هدا رحمانه رحیمه اقا من غلط کردم گه خوردم چرا هنوز خدا باهام قهرههههه

ببخشيد نظر واقعيم ميگم 

اگه فقط همينه كه به نظر من حق با تو هستش 

آدما تنها يكبار زندگي ميكنن بايد جوري زندگي كنن كه لذت ببرن نه به اجبار زندگي تحمل كنن 

خودت بخاطر اين ناراحت نكن 

من حق الناس کردم در حق مردم بد کردم دل خیلیا دو بد جور شکوندم وقتی اونا هیچ جوره حاضر به بخشیدن من نیستن من چیکار کنم البته حق هم دارن دلم میخواد خودکشی کنم البته تابستونی کردم اما با بیمارستان و ..... اتفاقی برام متاسفانه نیفتاد من هم از این دنیا میترسم هم از اون دنیا

2706