2737
2739

مادرت نظرات مارو بخونه عمرا اگه برات بزنه

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
بسلامتی منم امروز باید برای قلب برم دعا کنید تشکیل شده باشه

ایشالله عزیزم 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله عزیزم 

تو بارداریت خونریزی داشتی یا نه

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
تو بارداریت خونریزی داشتی یا نه

نه عزیزم کلا لکه خون نداشتم 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2728
ترسوندیم 😢اخه مامانم بهداری کارمیکرد تاثیرنداره؟

زنگ بزن آزمایشگاه نزدیک خونتون یا درمونگاه بگو کسیو دارین بیاد خونه برای تزریقات؟ من آزمایش خونمو اینکارو‌کردم

زنگ بزن آزمایشگاه نزدیک خونتون یا درمونگاه بگو کسیو دارین بیاد خونه برای تزریقات؟ من آزمایش خونمو ای ...

سلام گلی جان دیگ مامانم زد خوب زد ولی سرنگشو اشتباه داده بودن باعث شد دو قطره اش اضافه اومد

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2740