2733
2734

میگه این ک قوطی بزرگ داره باید پودر باشه ولی پودر و اب قاطیه

یدونه هم اب داده  چجوری باید بزنه برام؟

اون اب ک تو قوطی کوچیکه درست دادن یا اشتباه؟

اول سرنگو باید چیکارکنه

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باید سرنگو بزنه تو اون قوطی کوچیکه بعد ب بزنه ب پودری ک تو اب حل شده؟بعدم تزریق؟

منکه رفتم تزریق کردم یادمه اون آب رو ریخت تو سرنگ بعدش ریختش تو پودره 

با سرنگ دو سه بار قاطیش کرد یعنی هی پر میکرد و خالی میکرد بعدم تزریق کرد

اما‌خیلی آمپول حساسیه ها 

بیرون میزدی بهتر بود

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
منکه رفتم تزریق کردم یادمه اون آب رو ریخت تو سرنگ بعدش ریختش تو پودره  با سرنگ دو سه بار قاطیش ...

اخه بیمارستانم نمیشه رف 

2738

موادش درد داره باید بدی یکی آدم با تجربه با الکل بزنه 

مادرت آمپولای معمولی میزنه یا همه رو بلده؟؟چند بار بهت گفتماااا این فرق داره مثل آمپولای معمولی نیست

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

عزیزم این امپول حساسه باید تو کلینیک بزنی 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین ماسکتو بزن برو بیمارستان یا تزریقاتی بزن بعد بیا یه دوش بگیر و لباستم بنداز ماشین خیالت راحت بشه.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
موادش درد داره باید بدی یکی آدم با تجربه با الکل بزنه  مادرت آمپولای معمولی میزنه یا همه رو بل ...

الکل داره اره براهمه میزنه بجز پنی سلین

الکل داره اره براهمه میزنه بجز پنی سلین

این حساس تر از پنی سیلین هست 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
اخه بیمارستانم نمیشه رف 

ببین خدایی نکرده یه ذره اونور تر بزنه فلج کیشی

من خودم پیش تزریقاتی معروف رفتم که روزی هزارتا آمپول میزنه اما وقتی میزد مثل فلجا میشدم 

برو درمانگاه ماسک و دستکش بزن

چادرم ببر بنداز زیر خودت که بدنت به جایی برخورد نکنه

2706