2737
2739

کاربری قبلیم تعلیق شد با اینکه ن حرف بدی زدم ن تاپیک بدی .چن روز پیش میخاستیم بریم ی دور بزنیم خونه پدر شوهربودیم ک دخترخاهرشوهرم اومدگف ماهم ببرین اونام اومدن با جاری و...منم دلم خواس لایوبگیرم و گرفتم شوهرمم وضعش مناسب نبود یهو یکم ازش گرفتم سریع رد شدم خودش گف بگیر.بعدش گف کیا دیدن گفنم یکی از همکاراتم دیده و خندیدم جلو جاریم و بقیه صدبار گف تو غلط کردی تو گوه خوردی ک گرفتی گف کجا بندارمت گنشو پاییک از ماشین نبینمت منم اومدم خونه بابام از اون ردزم ن زنگ زده ن پیام هیچی.شانس گندمم خانه بابام همسایه ان با باباش چیکار کنم ب نظرتون مادرشم اصلا انگار ن انگار خوش حال تره ب نظرم

خدایا شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چجوری درستش کنم .من خونه بابامم اونم عبک خیالش نیس اگ برم میگ هیچی نمیفهمه خودش برگشته

یکچیزی بگیر خودش بیادمنت کشی خواستی شماره یکنفربهت بدم بیاپی وی خودت نرو بعدیادمیگیره میشه کارش

2738
سابقه نداشته؟

قبلا هم میگف . ولی این دفعه خیلی زیاده روی کرد منم هیچی نگفتم از این دردم میاد احترامشو جلو برادرش داشتم اگ جوابشو میدادم دلم نمیسوخت برا خودم

خدایا شکرت 
محلش نذار که خودش زنگ بزنه یا بیاد دنبالت

خودش ی ادمیه ک اصلا ن زنگ‌میزنه ن میاد دنبالم خیلی اعصابم داغونه . چن دفعه قبل ک دعوا میکردیم مقصر من بودم ولی بعد ی مدت پشیمون میشدم هودم میرفتم الان اصلا دوس ندارم برم چون میدونم بی گناهم فقط عذابم داد

خدایا شکرت 
ن این بنده خداها میگن اشکال نداره بمون ‌.ولی میبینن هی ناراحتم نگران میشن 

بی ادب هستش شوهرت بزار خودش میاد اگه نیومد تا چند روز دیگه بگو.مادرت با مادرشوهرت بره صحبت کنه بگه این دخترم که ساکته قضیه دعواشون چیه که اینا بینشون دلخوری پیش اومده؟

2706