2737
2739
عزیزم تو اون تاپیک خاستم بخونم ترکید.. نفهمیدم چی نوشته بودین💚

فدات نوشتم بعضیا ضعف دارن ، بعضی هم میان یه جوری تهمت میزنن که طرف کلا بترکه فکر کنم بدونی کیو میگم گلم

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس نتیجه میگیریم مردا همه روحیاتشون ناسالمه  من هزاران زن و میشناسم که برعکس شما هستن و میتونن ...

نمیدونم شاید من واقعاا تنوع طلب نیستم ، ولی خب با این سنم خوب متوجه شدم درصد بالایی از مردها تنوع طلبن حتی اوونیکع به دنبال خیانت و این موارد نیست ، درواقع سعی در سرکوبش داره 

حقیقتا من سعی و تلاشی نکردم مدلم اینجوره 

بابا دور و بر شما چقدر خوش هیکل زیاده ، من کم والا دور و برم این شکلی دیدم 

حالا دیگه هرکی بتونه با ورزش، نتونه ژل، نتونست پیکر تراشی، کلا خیلی دنبال زیبایی میریم الان، مثل اکثریت پسرا که سر و تهشونو بزنی باشگاهن😂

2731
فدات نوشتم بعضیا ضعف دارن ، بعضی هم میان یه جوری تهمت میزنن که طرف کلا بترکه فکر کنم بدونی کیو میگم ...

اهان😄

بله عزیزم .بخاطر این رفتار بعضیا اینطور تاپیکا نباید بزنن.. توهین میشه من دوس ندارم💚

آرادجانمدوستدارمعشقمامانبابا
شما قران و روایات رو قبول ندارید؟ من بک گروند مذهبی دارم و به تفاوت مردو زن مغتقدم. همونطور که زن فر ...

من نگفتم مرد و زن تفاوت ندارن،اتفاقا روانشناسی هم‌میگه ذاتا تفاوت دارن،میگم چیزایی که به عنوان تفاوت تو جامعه جا افتاده اشتباهه،اینکه خیانت آقایون یا کارهای اشتباه دیگشونو با این حرف که تفاوت ذاتیشونه توجیه کنیم و خانمها رو همیشه مقصر بدونیم اشتباهه،وگرنه من خودم‌تو همین نی نی سایت بارها تفاوتهای آقایون و خانمها رو توضیح دادم

اهان😄 بله عزیزم .بخاطر این رفتار بعضیا اینطور تاپیکا نباید بزنن.. توهین میشه من دوس ندارم💚

استارترش ترکید فکر کنم ، شما لیست تاپیک هاشو نگاه نکردی؟ میخوام از تاریخچه ببینی ترکیده یا نه

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون
دقیقا مثل ۴ سال قبل نامزد من 😑 خاطراتم مرور شد 

دوس دارم الان خفه ش کنم اما هیچی نگفتم بهش اما اصلا زیاد چشم تو چشم نمیشم باهاش خودشم فهمیده ناراحتم و زیاد جوابشو نمیدم

2738
اون دینی که شما ازش حرف میزنی به مرد اجازه نمیده همچین عکسایی رو ببینه و ذخیره کنه،چه برسه بخواد به ...

کاملا موافقم باهاتون البته

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
 یا دولین جانسون🙈🙉🙊 یا جان سینا😎

جیم کاتلر😐

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
با احترام به نظر شما،به عنوان کسی که حوزه ی کاری و تحصیلیش روانشناسیه،قطعا تفاوت روحیات خانمها و آقا ...

با احترام من مخالفم 

زن نماد زیبایی و جذابیت هستش و مردهم غالبا زیبایی زن رو میخاد 

دلیل نمیشه ک ی نفر کم کاری میکنه یکی دیگه هم کم کاری کنه 

ورزش و تناسب اندام برا زن ضروریه  ولی برامرد اگه باشه خوبه 

مسل مستقل بودن ک برا مرد ضروریه  ولی برا زن اگه باشه خوبه 

این خانم اگه لج کنه و بخودش نرسه.  وخدایی نکرده زندگیشون آسیب ببینه همه از چشم خانمه میبینن 

و خداوند انسان را در سختی ها آفرید                                                                                                         برنامه ریزی نکردن برا موفقیت                               به منزله برنامه ریزی کردن برا شکسته 
نه اصلااا البته من مجردم ولی وقتی کسیو دارم فقط به اوون حس دارم دروغم ندارم بگم  اطرافیانمم مث ...

آفرین درک و شناخت خوبی دارین 

ستودنیه 

با این سطح از شناخت. راحت میشه مشکلاتو حل کرد 👏👏👏👏👏👏👏 تبریک میگم

و خداوند انسان را در سختی ها آفرید                                                                                                         برنامه ریزی نکردن برا موفقیت                               به منزله برنامه ریزی کردن برا شکسته 
2706