2733
2734
امروز داشتم توی گالری گوشیش عکس نگاه میکردم. دیدم این ۲تا عکسو اسکرین شات گرفته از اینستا هیچوقت دن ...

منم قبلا تو گوشی شوهرم همچین عکسهایی دیدم .تازه عکس دوس دخترای قبلیشم دیدم اولش ناراحت شدم بعدش برام عادی شد .منم عکس خیلی از بازیگرا یا خواننده های مرد خوشتیپ تو گوشیم دارم .بنظرم نباید حساس باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز داشتم توی گالری گوشیش عکس نگاه میکردم. دیدم این ۲تا عکسو اسکرین شات گرفته از اینستا هیچوقت دن ...

عجب

خااااا✋ بر سر این سایت های مبتذل که زندگی ها رو  خراب می کنن. شماهم سخت نگیر مردن دیگه✌

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    
2731
۱۶۰ تا۱۶۵ فک کنم یه چیزی بین ابن دوتا عدد

حدی ؟ من فک میکنم ۱۵۰ باشه

آخه خودم ۱۵۰ هستم الان اینو دیدم ی خورده امیدوار شده بودم ب قدم ... چون جذابه اندامش با وجود کوتاهیش

😍سمیmohsenرا😍
2738
اتفاقا همسر منم اضافه وزن داره  اعتماد به نفسم اومد پایین خیلی

عزیزه دلم صرفا یه عکس نشونه این نیست که شما رو دوست نداره یا عاشق این خانما شده ، گاهی کنجکاوی یا اینکه بخواد واسه کسی بفرسته باعث میشه ، مرد ها معمولا اینا رو واسه هم میفرستن و شوخی میکنن 

ضمنا همسرت میتونست اینا رو سیو کنه که شما هم نبینی پس منظور خاصی نداره گلم نگران نباش پیش میاد واسه همه

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون
منم قبلا تو گوشی شوهرم همچین عکسهایی دیدم .تازه عکس دوس دخترای قبلیشم دیدم اولش ناراحت شدم بعدش برام ...

حالا عکس زن غریبه حق با شماس ولی دوس دخترای قبلیشو کجای دلتون گذاشتین دقیقا؟🙄🤦‍♀️

انریکه چیه عکسای لختی رندی اورتن چیزی😐😐🤣🤣

یا دولین جانسون🙈🙉🙊

یا جان سینا😎

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

هيچي حالًا اسكرين هم نگيره تو اينستا كلي اين عكسًا هست هر روز ميتونه ببينه ديگه 

من ب روي خودم نميارم اگه ببينم 😏😏

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2706