2733
2734
شماخواستگارخوب اومدقبول کن نمیشه که بمونی ببینی اون کی ازدواج میکنه بعدمدتی براش عادی میشه شایدفامیل ...

ممنون عزیزم از رهنماییت

مرا عهدیست با جانان...
چرا جدا شدی؟

دخالت دیگران تو زندگی ما

من شوهرمو دوست داشتم اونم عاشقم بود

اهل خیانت و اعتیاد و اینا هم نبود

اما خوب هر کاری کردیم نشد ادامه بدیم

هنوز شوهرمو میبینم

حتی برادر شوهرم هنوز ارتباط دارم

توکل بر خدا.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر من ۱۰سال ازم بزرگتره و من توی ۲۰ سالگی اردواج کردم. اونم خودش ازدواجی نیست اما بهرحال یه تنش ...

اره دقیقا منم از همین میترسم

ابجی منم همینجوریه ینی بحثش بشه مطمئنم نمیگه بخازر من واستا اما میدونم ته دلش ممکنه ناراحت شه اما ب روز خودش نیاره  

مرا عهدیست با جانان...
2731
ممنون عزیزم از رهنماییت

خواهش عزیزم💗

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

به طرفین بستگی داره، من چن سال از ابجیم بزرگترم اما اگه یه روز بخاد این کارو بکنه صرفا چون با ازدواج مشکل دارم شاید بگم بیشتر فکر کنه، اما واقعا بعضی بزرگترا قصد ازدواج ندارن کوچیکترا چکار کنن دقیقا؟؟!

2738
به طرفین بستگی داره، من چن سال از ابجیم بزرگترم اما اگه یه روز بخاد این کارو بکنه صرفا چون با ازدواج ...

اره منم یکی از دلایلی ک صبر کردم تا الان خاهرم بوده گفتم ازدواج میکنه

اما هرچی میگذره دارم میبینم ک واقعا قصد ازدواج نداره اگه هم داشته باشه الان نداره منم دوست ندارم سن بالا ازدواج کنم

مرا عهدیست با جانان...

۱۱سال پیش خواهر کوچیکترم ازدواج کرد. ازم اجازه گرفت. من خندم گرفت گفتم چرا به من میگی . اصلا برام مهم نبود ولی بنده خدا ازم عذرخواهی میکرد. الانم یه دخمل بلا داره.

پروردگار مهربونم شکرت.   
۱۱سال پیش خواهر کوچیکترم ازدواج کرد. ازم اجازه گرفت. من خندم گرفت گفتم چرا به من میگی . اصلا برام مه ...

شما دلت نشکست؟ حتی یکوچولو؟

مرا عهدیست با جانان...
اره منم یکی از دلایلی ک صبر کردم تا الان خاهرم بوده گفتم ازدواج میکنه اما هرچی میگذره دارم میبینم ک ...

حالا یه صحبت ریز و مویرگی داشته باش باهاش، مزه دهنشو بفهم، خواهرونه دیگه، اگه اوکی بود

یه عروسی افتادیم، مبارکه😂

حالا یه صحبت ریز و مویرگی داشته باش باهاش، مزه دهنشو بفهم، خواهرونه دیگه، اگه اوکی بود یه عروسی افت ...

وای خدا نکشتت😂

امضاتم خیلی باحاله😂😂

مرا عهدیست با جانان...
خواهر من ۱۰سال ازم بزرگتره و من توی ۲۰ سالگی اردواج کردم. اونم خودش ازدواجی نیست اما بهرحال یه تنش ...

چه طور بهت اجازه دادن؟ من تا دو سال قبل که حدودا سی بودم مجرد موندم بخاطر خواهرم که بلخره تو ۳۶ سالگی شوهر کرد خداروشکر خوشبخته 

منم امید دارم ازدواج کنم ولی خوشحالم باعث ناراحتی و تنش نشدم. 

چه طور بهت اجازه دادن؟ من تا دو سال قبل که حدودا سی بودم مجرد موندم بخاطر خواهرم که بلخره تو ۳۶ سالگ ...

مگه خانواده شما اجازه نمیدن؟

مرا عهدیست با جانان...
2706