2733
2734
عنوان

۱۵ فروردین شد کی تموم میشه پس

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 43 پست
میتونه‌فعلا از فامیلی کسی پولی قرض بگیره نهایت برا خرج یه ماه خودشونم مراعات کنن‌.الان تو مراعات کرد ...

عزیزم تا کی مراعات کنه شما میگی یه ماه؟ خوب هیچ کس درمورد پایان و وقتش نمیدونه ممکنه تا ۱سال بعد هم اوضاع همین باشخ 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
وای شما‌ کلا بحثو عوض کردین.کسی که پول نداره یتیم داره هیچی نداره کلا خوب قبل کرونام همین بود.ربطی ب ...

نه ولی مسیول لین هست که وقتی سرپرست ندارن و باید خودشون خرج خودشون رو بدن .. خرجشون رو تو قرنطینه بده...  مردم ندارن نون شب بخورن ما میگیم بی فرهنگن که میرن کار کنن میریزن بیرون.. وقتی دولت مسئول میگه بشینید تو خونه باید خودش خرج همه رو بده که از لحاظمالی مجبور نشن برن بیرون... شما مووجه نشدی

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا من یه موقع هایی فکر میکنم مهاجرت حداقل چیزی که داره اینه که کمتر حرص میخوری برای هر چیز بزرگ و ...

اره

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
عزیزم تو اروپا هم‌تا قانون نداشتن و اجبار نبود مردم میرفتن می اومدن توجهی نمیشد اتقدر گردن مردم نندا ...

یعنی امیشه باید چوب بالا سر مردم باشه؟ خودشون فهم و شعور ندارن ؟ این روزا تموم میشه واسه کرونا واکسن درست میشه ولی من یکی فهمیدم بلا نسبت با چه حجم عظیمی از گاوها هم وطنم .

عزیزم یه خرده کارایی،که کشورهای دیگه انجام میدن برای مقابله باهاشو بیین 

گلم‌من میگم مشکل مدیریت تو کشور ما وجود داره.کمم نه‌. زیاد وجود داره.حالا خدمات رسانی دولت ضعیفه کارگرا باید کار کنن و... همه درست .ولی میخوام بدونم چندینو چند هزار نفر رفتن مسافرت دیگه اینم به خدمات رسانی دولتی مربوط میشه؟مسافرت و تفریح نرفتن فقط مشکل ملت ما نیست تو کل دنیا میگن مسافرت نرین ولی بازم مردم ما ریختن تو جاده ها و از شهری به شهر دیگه.از چهارشنبه سوریو سیزده بدرایی که من دیدمو شنیدم که دیگه نمیگم بماند

یعنی امیشه باید چوب بالا سر مردم باشه؟ خودشون فهم و شعور ندارن ؟ این روزا تموم میشه واسه کرونا واکسن ...

همه مردم شبیه هم نیستن اینم کع فکر کنیم همه مثل ما باید باشن اشتباهه عزیزم هر کسی سطح اگاهی و... متفاوتی داره

2738
عزیزم تو اروپا هم‌تا قانون نداشتن و اجبار نبود مردم میرفتن می اومدن توجهی نمیشد اتقدر گردن مردم نندا ...

محیطمون خیلی آلودست     تو ترکیه خیابونا رو با اب و پودر میشستن  

همه مردم شبیه هم نیستن اینم کع فکر کنیم همه مثل ما باید باشن اشتباهه عزیزم هر کسی سطح اگاهی و... متف ...

یک ماه دارن گلو پاره میکنن باز ملت میرن سفر میرن پارک خب طرف بی شعورنیست گاوه هر چند به گاوم دو بار یه چیزی بگی میفهمه حیف از گاو

یک ماه دارن گلو پاره میکنن باز ملت میرن سفر میرن پارک خب طرف بی شعورنیست گاوه هر چند به گاوم د ...

عزیزم اروم باش 

اگه اجازه خروج نمیدادن میبستن همون ۳۰ %مسافرت هم اتفاق نمیفتاد 

یک ماه دارن گلو پاره میکنن باز ملت میرن سفر میرن پارک خب طرف بی شعورنیست گاوه هر چند به گاوم د ...

برادر شوهرم امریکا زندگی میکنه میگه اینجام  گاو زیاده  ولی امکانات به وفور   ماسک تو همه ی خونه ها به وفور هست  دستکش و الکل هم همینطور      مال ما همش صادر میشه چین

میتونه‌فعلا از فامیلی کسی پولی قرض بگیره نهایت برا خرج یه ماه خودشونم مراعات کنن‌.الان تو مراعات کرد ...

اولا معلوم نیس این اوضاع تا کی ادامه داشته باشه

ثانیا خیلی جاها قرنطینه خونگی کردن و دولت موظف به تامین مایحتاج ضروری هستش. اونوقت شما میگی از کسی قرض بگیره؟؟

بنده به شخصه تو این اوضاع نه میتونم به کسی پول بدم و نه قرض بگیرم