2733
2734
عنوان

ذهنم خیلی درگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 76 پست
شاید اونی که به گوشت میرسونه میخاد میانه ی دو تا خواهر بد کنه ...فکر نمیکنم هیچوقت خواهر ادم بد ادم ...

هیچوقت هیچ چیز صددرصدی وجود نداره 

من خواهر میشناسم که به خواهرش خیانت کرده و از شوهرخواهرش حامله شده و اون خواهر بدبختم خودکشی کرد و مرد 

امشب ی دعوای بزرگی کردیم منو همسرم  شوهرم گفت توجه کردی هروقت تو جمع خیلی باهم‌خوبیم و میگیم و ...

منم خیلی اعتقاد دارم به چشم خوردن 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون خواهرن دلیل میشه که به هم حسادت نکنن؟غذا دهن هم گذاشتن چشم خوردن نداره ولی همینکه نشون میدن خوشب ...

خانواده اگه ببینن خواهر یا دخترشون یا پسرشون خوشبختن و با هم خوش میگذرونن، تو دلشون خوشحال میشن و همیشه آرزو میکنن این خوشبختی پایدار باشه،نه اینکه بیان حسادت کنن و چشم بزنن😖😏🤐

آرامش محض فقط بغلت   
نه برای چی پس بزنی؟؟ خیلی منطقی و توی فضای خوب وقتی حالش خوبه به خاطر کاراش ازش تشکر بکن بعدم بگو دو ...

ان شاءالله ممنونم از راهنمایی های عالیت گلم ، امروز عملیش میکنم 

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜
2731
خانواده اگه ببینن خواهر یا دخترشون یا پسرشون خوشبختن و با هم خوش میگذرونن، تو دلشون خوشحال میشن و هم ...

کاشکی اینجوری بود تا امروز همینجور فکر میکردم ک خوبیه منو میخواد ، من خودم اینجوری نیستم ولی اون دوس داره همیششه از همه بالاتر باشه

امشب ی دعوای بزرگی کردیم منو همسرم  شوهرم گفت توجه کردی هروقت تو جمع خیلی باهم‌خوبیم و میگیم و ...

تو جمع پدر مادراتون که حسود نیس دیگه،یا جمع خواهر برادری

اما ممکنه جاری یا زن داداش یکم حسود باشن

محبت که تو جمع باید معتدل باشه،نه صفر باشه نه صد

در حد معمولی،فقط نه به خاطر چشم ها،شاید برای اینکه حیا حفظ بشه

آرامش محض فقط بغلت   
خانواده اگه ببینن خواهر یا دخترشون یا پسرشون خوشبختن و با هم خوش میگذرونن، تو دلشون خوشحال میشن و هم ...

همه که یه جور نیستن مثلا خواهرای همسرم چشم ندارن یه چیز کوچیک برادرشون بگیره برام یا پیشرفتی کنیم تو زندگی عملا با رفتارو حرکاتشون نشون میدن و هر وقت که میدیدمشون شبش حتما تو خونه دعوا میکردیم درصورتی که در حالت عادی اصلا دعوایی نداشتیم 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2738
تو جمع پدر مادراتون که حسود نیس دیگه،یا جمع خواهر برادری اما ممکنه جاری یا زن داداش یکم حسود باشن ...

بخدا پدر و مادرم میگن خیلی خوبه ک هواتو داره پدر مادر اونم میگن افرین ب پسر گلم کارت خیلی درسته  , اگه کار ما بد بود بزرگترا از ما تعریف میکردن؟

هیچوقت هیچ چیز صددرصدی وجود نداره  من خواهر میشناسم که به خواهرش خیانت کرده و از شوهرخواهرش حا ...

بببیند من نگفتم صد درصد اما اینایی که شما تعریف میکنی اصولا واسه خانواده های بی بندبار هست که اصلا نمیشه اسمش گذاشت خانواده انسان که از درجه انسانی خارج بشه با حیوووون هیچ فرقی نداره ....ما فرض بر خانواده نرمال قرار دادیم و دیدن نزدیکترین ادم ها با این دید متاسفانه اصلا جالب نیست که من تو این دنیا حتی به خانواده و خواهر خودمم نتونم اعتماد کنم و همه رو با یه دید نگاه کنم ....اخه مگه زندگی ایشون بد باشه خواهرش عروسی میگیره ...مطمین باشیم هیچکس خانواده اول ادم نمیشه حتی همسر ..‌‌..

بببیند من نگفتم صد درصد اما اینایی که شما تعریف میکنی اصولا واسه خانواده های بی بندبار هست که اصلا ن ...

کاشکی کاشکی کاشکی من اشتباه میکردم ولی چندمین باره ک با چشمای خودم میبینم و گوشای خودم میشنوم ، یچیزایی هست ک اینجا نمیشه تعریف کرد 

بخدا پدر و مادرم میگن خیلی خوبه ک هواتو داره پدر مادر اونم میگن افرین ب پسر گلم کارت خیلی درسته  ...

نه عزیزم اشکالی نداره،پیش پدر مادر و خواهر برادری،اونا هم شما رو میبیننهمو دوست دارین،خوشحال میشن

اما پیش غریبه ترها،یا کسایی که حسادت میکنن،نکنین بهتره

آرامش محض فقط بغلت   
ان شاءالله ممنونم از راهنمایی های عالیت گلم ، امروز عملیش میکنم 

خواهش میکنم عزیزم، امیدوارم عشقتون پایدار باشه و در عین حال این عشق بینتون باعث ایجاد کدورت و ... بین زوج های دیگه نشه، من خودم دیدم خانمی رو که همسرش خیلی خوبه ولی ابراز علاقه کلامی نداره وقتی توی جمع دیدش که برادرشوهرش به جاریش محبت میکنه انقد بهش فشار اومد که توی جمع گریه کرد و به همسرش گفت تو چرا اینطور نیستی؟؟؟ ببینید چقدر بهش فشار اومده که نتونسته صبر بکنه بره خونه به همسرش بگه، البته اون خانم به خاطر مسائلی روحیه خییللی حساسی داشت، پدر و مادرش رو همزمان از دست داده بود و... ولی خدا رو خوش نمیاد که دل کسی بسوزه به خاطر رابطه ما

نه عزیزم اشکالی نداره،پیش پدر مادر و خواهر برادری،اونا هم شما رو میبیننهمو دوست دارین،خوشحال میشن ا ...

چشم ممنونم عزیز دلم مث خواهرم راهنماییم کردی کاشکی خواهر خودمم جای اینکه پشت سرم صحبت کنه بیاد جلو روم بهم بگه

خواهش میکنم عزیزم، امیدوارم عشقتون پایدار باشه و در عین حال این عشق بینتون باعث ایجاد کدورت و ... بی ...

ممنون گلم یچیزایی بهم یادآوری کردی ک شاید خودم فراموش کرده بودم ، سعی میکنم از این ب بعد خیلی محتاط باشم ن اونقد بد باشم نه اونقد خوب میانه رو باشم و در عین حال هوای شوهرمم داشته باشم.

2706