2733
2739

پدرشوهر مادرشوهرم میخوان برن به ما هم زنگ زدن گفتن بیاید ولی من اصلا حال نمیکنم برم. بچه ۳ماهه دارم هی مادرشوهرم بغلش میکنه هرچی میگیم بخاطر کرونا دس بچمون نزن گوش نمیده. منم فردا دلم نمیخاد برم باهاشون فقط میترسم شوهرم تنها بره پرش کنه اخه از این اخلاقا دیدم ک‌ داره نمیدونم برم یا شوهرم تنها بفرسم بره . 

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا جفتتون برین یا هیچکدوم

من هیچ جا برام مث‌خونه‌نیست مخصوصا با بچه کوچیک سختمه

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2728
هیچ کدوم دوتاتونم بشینید تو خونه؟ انگار جدی نگرفتیدا  دلتون واسه خودتون نمیسوزه به فکر اون طفل ...

شوهرم نمیترگه همش‌میگه بریم‌ طرف طبیعت هر روز. دیگه خسته شدم حالم بهم میخوره

تهرانی؟

ن شیراز

2740

من یکبار مججبور شدم ببی ادبی کنم

گفتم بفهم این همه ادم داره مبتلا میشه جونشون میره.

قاطی کردم رففت نشست سر جاش.

الیته خونه جایی نمیره ها میخواست بره یه سر بزنه به مامان باباش.

فقط شماها دل دارید دیگه. برید خوش باشین

ماهم میمونیم توو قرنطینه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

متاسفم براتون امثال شمان که باعث میشن این همه ادم تو قبرستون باشن

خجالتم خوب چیزیه قبرستون شهرمونو ببینین شاید به خودتون اومدین و نشستین تو خونه هاتون و قاتل جون این همه ادم نشدین