2737
2734
عنوان

زولادکس

3404 بازدید | 7 پست

بچها کسی میتونه کمکم کنه؟

من یکماه و نیمه آمپول زولادکس رو روز ۵ پریودی زدم در کنارش روزی ۲ تا اکویین ایرانی خوردم اما هم لک بینی داشتم هم اینکه خونریزیم بند نیومد و دکتر گفت اچ دی بخورم اما قطع کردم دوباره شروع شد واقعا نمیدونم چیکار کنم دردای پریود ندارم مثل قبل اما همش پریودم

آمپول زولادکس ۱۰ میلی رو دکتر حسین آصف جاه گفت بزنم اما من بیعقلی کردم و تو شهر خودمون تو درمانگاه زدم خود کسی که آمپول رو میزد وحشت کرده بود و بار اولش بود و مستقیم زد و حالت اوریب نزد 

امکانش هست دارو اثر نکرده باشه؟

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

من زدم قبلا و تا٦ماه پريود نشدم چرا زدي

آندومتریوز شدید دارم ، دو بتر به فاصله ۲۸ روز زده بودم و کنارش دوفاستون میخوردم که برم عمل ابن سینا پیش دکتر گرگین اما دو روز مونده دکتر ربانی نوبت دادن که رفتم و گفت ب صلاح نیست عمل بشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آندومتریوز شدید دارم ، دو بتر به فاصله ۲۸ روز زده بودم و کنارش دوفاستون میخوردم که برم عمل ابن سینا ...

اندومتريوز چيه؟من بعد از لاپاراسكوپي بهم دادن

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود
اندومتريوز چيه؟من بعد از لاپاراسكوپي بهم دادن

چسبندگی شدید روده و رحم و کلیه و..‌و زودتر پیشگیری نکنی کلش درگیر میشن مث من تا آخر عمرم باید دارو هورمونی استفاده کنم

یا جراحی لاپراسکوپی یا عمل باز

2740