2737
2739
عنوان

گزارش تایپیک

184 بازدید | 40 پست

بچه ها صلوات های کسایی ک برام گزارش زدنو فرستادم همه رو 

الانم برای این تایگیکم گزارش بزنید برای سلامتی خودتو و خانوادتون نفری 10 تا صلوات میفرستم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3185792/بچه-دار-بشم

تا گفتیم ببخشید به یکی بقیه وایستادن تو صف!!!!!!!!!!!!! 

من میزنم برای سلامتی خانواده ام دعا کن لطفا 

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میزنم برای سلامتی خانواده ام دعا کن لطفا 

همین الان بخدا از ته قلبم دعا میکنم برای سلامتی خودت و خانوادت صلواتمم رد خور نداره

فقط کسیو میشناسی تگ کن گزارش بزنن

تا گفتیم ببخشید به یکی بقیه وایستادن تو صف!!!!!!!!!!!!! 
2731
همین الان بخدا از ته قلبم دعا میکنم برای سلامتی خودت و خانوادت صلواتمم رد خور نداره فقط کسیو میشناس ...

اوکی گلم‌

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
2740

ای خدا تک کردن بلد نیستم عزیزم

@mfkm

جان

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔

@معصومه 217

2706