2737
2739
عنوان

خیلی جالبه 😐

309 بازدید | 31 پست

من نمیفهمم یا خانواده ما فقط تو قرنطینن 

یا....😐 چخبره واقعا امشب بعد کلی وقت رفتیم بیرون همه تو خیابون تازه چی رفتیم هاپیر مارکت اینقد شلوغ بود😐 دور زدیم از سوپری سر کوچه خریدارو کردیم برگشتیم خونه بعد میگن چرا تموم نمیشه بابا یکم طاقت بیارید تو خونه هاتون بمونید

تازه هنو نصفی سفرن اونام بیان منکه شک دارم تا اخر خرداد تموم بشه این ماجرا 

مدیون همه ما هستن اونایی ک بیرون میرن بی دلیل

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شاید خیلیا مثل شما میخواستن خرید کنن و بعد چند وقت اومدن بیرون 😏

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
2728

ما پوسیدیم پوسیدددیم اونا عشق و حال میکنن😫

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740

عزیزم شما میگی هایپر مارکتا هم پرن پس مردم از کجا خرید کنن غذا درست کنن؟

ازدواج هدف نیست فقط یه گزینس! به بچه هاتون مخصوصا دختراتون یاد بدین کلی هدف و آرزو و موفقیت تو دنیا هست که میتونه بره دنبالش و به ازدواج فقط به چشم یه گزینه نگاه کنن که اگه بهشون کمک میکنه بهش فکر کنن؛ نه به چشم یه هدف.

شوهرم زنگ زد به مستاجر مادر شوهرم اینا که بهشون بگه این ماه اجاره رو ندن.اونا هم گفتن که رفتن مسافرت😐😐😐😐😑😑😑

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...