2737
2734

چطوری میتونین این اختلاف طبقاتی تحمل کنین؟

اذیت نمیشین؟

با حرف و کنایه و تمسخر مردم چکار میکنین؟

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!

😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منو کسی مسخره نمیکنه

پشت سرتم حرف نیست؟

به گوشت نمیرسه؟

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!
2738

همون روز اول زدم تو دهنشون که کسی حرف نزنه. الانم کسی جرات نمیکنه درباره خانواده شوهرم حرفی بزنن. بسیار دست بالا گرفتمشون و بی نهایت احترام میذارم. مخصوصا مامانم اونقد گیر میده بهم، همش دوس داره بشنوه که من بگم بدن و فلانن. و واقعا هم خانواده شوهرم خیلی خوبن. خیلی دوسم دارن و منم خیلی دوسشون دارم. منو همسرم هم کارمندیم. اینم بگم که اوایل خیلی ی جوری ب نظر میریید همه چیز. ولی خوب همسرم خیلی عاقل و دوست داشتنی هست و عقایدمون مثل همه. ب خاطر اون اذیت نشدم اصلا. 

2706