2733
2734

سلام خانوما کسی هست اینجا رژیم دو قلو زایی و یا رژیم تعین جنسیت دختر استفاده کرده باشه؟؟ یه ماما توی اینستا هست این رژیم ها رو میفروشه ولی واقعا گرونه. با توجه به اینکه سابقه خانوادگی ندارم، میشه اگر کسی تجربه ای داره بگه؟؟ البته دو قلو زایی برام مهم تر از دختر شدنه.

فکر کنم اگر تو ژنتیک داشته باشین دو قلو بشه

خیلی سخته اینایی کع گفتی توکل کن به خدا هر چی شد بازم خوبه

ولی اگه واقعا همینو میخوای ای وی اف کن هم دوقلو میشه هم جنسی که میخوای

چشم دل باز کن که جان بینی، آنچه نادیدنیست آن بینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آی وی اف تعیین جنسیت مگه میشه؟

بله صد در صد مثلا چند تا جنین درست میکنن خودمون میگیم پسر باشه یا دختر یا دو تا باشه یا سه قلو باشه بد گفتم امیدوارم متوجه بتونی بشی

2728
بله صد در صد مثلا چند تا جنین درست میکنن خودمون میگیم پسر باشه یا دختر یا دو تا باشه یا سه قلو باشه ...

چه جالب، من عاشق دوقلوم، یه دختر یه پسر، کسی که مشکل نازایی نداشته باشه هم میتونه آی وی اف کنه؟ هزینش زیاده؟

چه جالب، من عاشق دوقلوم، یه دختر یه پسر، کسی که مشکل نازایی نداشته باشه هم میتونه آی وی اف کنه؟ هزین ...

البته هزینش زیاده ولی یکی جنسیت خاصی میخواد و میتونه بابتش هزینه کنه و چند قلو میخواد اینکارو میکنه ولی بیشتر واسه کساییکه نمیتونن بچه دار بشنه باید از دکتر بپرسی بقیه هم میتونن اینکارو کنن یا نه من نمیتونم دقیق بگم چون نمیدونم