2737
2739
احتمالا از تو سک سک‌ در اومدی گلم اینقد با مزه ایی🤣

نه بابا تازه از حموم عسل بیرون اومدم🤣🤣🤣

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ شبیه عزیزم؟ با دل شکسته صداش میزنم .. 

شب جمعه؛شب استجابت دعاست عزیزم.ان شاالله که حاجت روا بشی 🌹

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
2728
صبر داشته باش.لابد حکمت داره و به صلاح نیست.خداوند بهترین مصلحت اندیشه.از رحمتش ناامید نشو.امشب شب ا ...

اخه خیلی دوسش دارم

هرشب ب یادشم 

ازش ی چیزی خواسم 

گفتم خدایا اگه ب صلاحم نیست 

تو خدایی اینو به صلاح من قرار بده و بهم بده ..! 

نشده ..

اخه خیلی دوسش دارم هرشب ب یادشم  ازش ی چیزی خواسم  گفتم خدایا اگه ب صلاحم نیست& ...

خوش به سعادتت عزیزم.همین که عاشق خدایی و به یادشی سعادت میخواد.خیلی ها بعضی حاجت هارو نگرفتن چون مصلحت نبوده. من خودم خیلی وقتا حاجت گرفتم ولی چندتا حاجت رو هم نگرفتم که برام خیلی مهم بودن و هستن هنوزم از لطف خدا ناامید نشدم و باز هم دعا میکنم که بهم عطا کنه. پس لابدصلاح نبوده.ولی دعامیکنیم که خدا بهترش رو بهمون عطا کنه.ان شاالله خداوند بهترینارو بهتون بده 🌹

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.