2733
2739
عنوان

لک نه کورد است و نه لر

| مشاهده متن کامل بحث + 6621 بازدید | 41 پست
اخ اخ دعوای کرد و ترک و فارس و عرب و لرکم بود اینام اضافه شد   قربون ایران برم ماشالله هر کیلو ...

عزیزم این تفرقه ها رو عده ای منفعت طلب میزنن وگرنه مطمئنا خودتونم جز یکی از این اقوام هستین ولی تاریخ خودتون رو نمیدونید یا در برابر دونستنش مقاومت میکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم این تفرقه ها رو عده ای منفعت طلب میزنن وگرنه مطمئنا خودتونم جز یکی از این اقوام هستین ولی تاری ...

منفعت طلب و خوب اومدی ولی...مقاومت و...یکم با دید منفی گفتی

نظر شماست برا خودتون محترمه

اولین نژاد پرست تاریخم شیطون بوده  

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
منفعت طلب و خوب اومدی ولی...مقاومت و...یکم با دید منفی گفتی نظر شماست برا خودتون محترمه اولین نژاد ...

معذرت میخوام اگه ناراحتتون کردم ولی این طبیعیه که هرکسی دوست داره درباره بیشنه و اصل و نصب خودش تحقیق کند.به قول مولوی شاعر بزرگ:                                                                                     هر کسی کاو دور ماند از اصل خویش        باز جوید روزگار وصل خویش

2738
معذرت میخوام اگه ناراحتتون کردم ولی این طبیعیه که هرکسی دوست داره درباره بیشنه و اصل و نصب خودش تحقی ...

ن عه چرا بر بخوره؟مجازیه لحن نداره طبیعه

بعدشم تازه فهمیدم یه دوست لک هم دارم چرا ناراحت؟    

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو