2733
2734

چکارا کنم؟بچمم هفته۳۲یکو هشتصد بود میترسم زودترم بیاد خیلی ریز باشه

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤

استراحت کن فقط دکتر منم گفته به من استراحت کنم چون انقباضاتم زود شروع شدع 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستم همین شرایطو داشت استراحت مطلق بود اصلا تکون نمیخورد حموم هفته ای یبار در حد ۵ دقیقه میرفت...خداروشکر ۳۸ هفته سزارین کرد

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫

من دخترم 35بدنیا اومد 10روز دستگا موند پسرم 37 دنیا اومد 7روزموند

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

حتما برو دکتر دارو مصرف کن. از دکترت بخواه برات آمپول تجویز کنه. شیاف. حتما برو خدایی نکرده بچت مشکل ریه نداشته باشه. سنگینی پله دولا شدن هرگز. منم بچه سوم این مشکل داشتم 

2738
حتما برو دکتر دارو مصرف کن. از دکترت بخواه برات آمپول تجویز کنه. شیاف. حتما برو خدایی نکرده بچت مشکل ...

رفتم دکتر هیچ نداد طول سرویکسم کمه.چرا مشکل ریه؟

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤
چن کیلو بودن هفته۳۲و بدنیا امدنی

عزیزم 34هفته و پنج روز بدنیا اومد 2950بود سونو گفته بود 2700

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
2706