2737
2734
عنوان

چشم سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 37 پست
خیر، یعنی ارتباط با موجودات غیر ارگانیگ!!

خودم فکر میکنم چشم سومم بازه ولی موجودات غیر ارگانیک رو ب چشم ندیدم ولی خوب متوجه میشم ک کنارمن

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر

من یه مدت خیلی دنبال این چیزا بودم فعالیتشو بیشتر هم کردم، مثلا میگفت همون قسمت چشم سومو بر خلاف عقربه ساعت باید بمالی، بعد چشاتو ببندی و چشم سومو ب صورت مورب ترسیم کنی و فکر کنی داری پلک میزنی!! هنوزم چوب اشتباهمو میخورم!!! پیش بینی ام نسب به اینده و اتفاقات قوی تر شده و این یعنی زجر مکرر!

منفی گراییم شدید تر شده و از خدا دور تر، دارم از قانون جذب برا مثبت گراییم کمک میگیرم موثر بوده

بخند! همین الان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم فکر میکنم چشم سومم بازه ولی موجودات غیر ارگانیک رو ب چشم ندیدم ولی خوب متوجه میشم ک کنارمن

اگه چشم سومتو باز کنی به عینه داری کارت دعوت میفرستی به صرف خوردن ارامش و عقلت

بخند! همین الان
من یه مدت خیلی دنبال این چیزا بودم فعالیتشو بیشتر هم کردم، مثلا میگفت همون قسمت چشم سومو بر خلاف عقر ...

من اصلن دنبال این چیزا نبودم و نرفتم خود ب خود برام ی سری چیزا پیش اومد

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر
2731
اگه چشم سومتو باز کنی به عینه داری کارت دعوت میفرستی به صرف خوردن ارامش و عقلت

من نکردم بخداااا خودش باز بود از اول😖

من اصلن دنبال این چیزا نبودم و نرفتم خود ب خود برام ی سری چیزا پیش اومد

ازین به بعدم نرو، به دردا افراد معمولی نمیخوره، یه سریا بخاطر موقعیت شغلیشون نیاز دارن بهش

بخند! همین الان

[QUOTE=130976136]ازین به بعدم نرو، به دردا افراد معمولی نمیخوره، یه سریا بخاطر موقعیت شغلیشون نیاز دارن بهش[/QUOT🙏 چشم حتمن

2740
اگه باز باشه بهت میگن مدیوم، این یه موهبت الهیه!! از راه درست ازش استفاده کن زیر نظر یه ادم حسابی

بله دقیقن مدیوم هستم ..‌ی ادم حسابی گیرم نیمد....😭

اگه باز باشه بهت میگن مدیوم، این یه موهبت الهیه!! از راه درست ازش استفاده کن زیر نظر یه ادم حسابی

اگ سراغ داری بگووووو بهم😊

بله دقیقن مدیوم هستم ..‌ی ادم حسابی گیرم نیمد....😭

ان شاء الله گیرت میاد، زیاد به این چیزا فکر نکن بخدا تیمارستان پر افرادیه که از سر کنجکاوی رفتن سراغ این چیزا

بخند! همین الان

[QUOTE=130976545]مدیوم: رابط بین دنیای ارواح و جهان فعلی!! به انرژی قوی ای هم نیازه[/QUOTEحتی خواب دیدن هام با خوابای مردم عادی فرق داره

2706