2737
2734
عنوان

چشم سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 37 پست
ان شاء الله گیرت میاد، زیاد به این چیزا فکر نکن بخدا تیمارستان پر افرادیه که از سر کنجکاوی رفتن سراغ ...

درگیرش نیسم‌زیاد ولی خوب روح منو یکی باید بتمرگونه سر جاش🤣

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر
چطوریاس مگ؟

میترسی اگ بگم

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشناسم عزیزم، 

مرسی 

2731

خیلی اتفاقا برام افتاده یکیش اینه ک شوهرم‌بهم خیانت کرد البته شوهر قبلیم من هر کاری میکردم‌نمیتونستم‌مچشو بگیرم‌ بهش شک کرده بودم‌ ی شب توی عالم خواب ی صدای بهم‌ همه چیو گفت ...تمام امار شوهرمو بهم داد حتی اسم زنه ک باهاش بود و حتی بهم گفت شوهرت با دو نفره من فقط صدا شنیدم😖

من چند روز پیش در موردش تحقیق کردم....همه انسانها هفت چاکرادارن.چاکرا محل ورود انرژی در روح ماست.چاکرای اول جاش بین مقعدودستگاه تناسلیه که اگه چاکرای اولت باز باشه باعث ایجاد امنیت و آرامش در زندگیت میشه.چاکرای دوم چاکرای جنسیه جاش پایین تر ازنافه.چاکرای سوم مربوط به اعتمادبه نفسه اسمش چاکرای خورشیدبالاترازنافه.چاکرای چهارم اسمش چاکرای قلبه تقریبا وسطه قفسه ی سینه.چاکرای پنجم چاکرای گلو برای ارتباط اجتماعی بادیگران.و...چاکرای ششم همووون چشم سوم که رنگ مخصوصی بنفش کمرنگ(نیلی)هست.که ارتباط بین عالم دنیا وماورا هست.چاکرای هفتم روی تاج سر هست و ارتباط بنده با خداست.که باید از چاکرای اول باید شروع کردبه فعال کردنش تا به چاکرای هفتم برسی.بخاطرهمون میگن باید چشم سوم و که همون چاکرای ششم هستو درست و اصولی فعال کرد.باااید از چاکرای اول شروع کرد که اگه همه شون به ترتیب باز بشن بزرگترین انرژی انسان که توی علم فیزیکم قبولش دارن انرژی کندالینی هست.انرژی کندالینی یه مار خفته هست که در قسمت نشیمن گاه غیر فعاله اما اگه همه ی چاکراهاتو باز کنی از ستون فقراتت می ره به سمت بالا ودر روی چاکرای هفتم ایستاده میشه.کندالینی رو هر کی فعال کنه مثل مرتاض های هندی.مثلا میتونه بایسته معلق روی هوا...وبه خواسته هاش برسه(همون قانون جذب)اما کندالینی خیییلی دشواره.کار هر انسانی نیست .برای فعال وبازکردن چاکراهامربی یوگا و مدیتیشن میتونه کمکت کنن.باید تلاش مستمرداشته باشی.یامیتونی توی گوگل سرچ کنی تمرینات باز کردن چاکرارو نوشته انجام بدی...ببخشیدطولانی شد😊

من چند روز پیش در موردش تحقیق کردم....همه انسانها هفت چاکرادارن.چاکرا محل ورود انرژی در روح ماست.چاک ...

لااااااایککککککک عزیزم🙏❤❤❤

لااااااایککککککک عزیزم🙏❤❤❤

مرسی عزیزم.راستی همون طور که دوستان گفتن جای چشم سوم(چاکرای ششم)بین دو چشم یه ذرره بالاتره که برای فعال کردنش یکی از راهاش ماساژ برخلاف عقربه ساعته.کم کردن مصرف گوشت.و...بقیش یادم نمونده😬

2738