2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
در جواب سوالت باید بگم نمیدونم اما ربطش به گوشت اضافه چیه؟

وای من از بچگی دارم کلا ارثیه همه عمه هام دخترعموهام کل فامیل داریم بعصئ وقتا خونم میاد 

انقدر در جوا ابلهان خاموش ماندیم ک گفتند.....            حرف حساب جواب ندارد☻
2738

من تو تاپیکام یه گروه تلگرام طب بوعلی پرسش و پاسخه رایگانه که فرم شرح حال بیماری رو پر میکنی 

فردا یا همون شب رایگان جوابتون رو میدن من خودم اونجا کاربرم کلی سوال پرسیدم

بئله بیلمیردیم....                                        هئچ زامان.....سنی....منن....آیرار فلک..... قویار منی..... قاباغینا.... بوجور  چالیب ....اوینار فلک

خواستی به گروهه به سر بزن در مورد بواسیر هم گذاشته باید اصلاح خوراک کنی

بئله بیلمیردیم....                                        هئچ زامان.....سنی....منن....آیرار فلک..... قویار منی..... قاباغینا.... بوجور  چالیب ....اوینار فلک
وای من از بچگی دارم کلا ارثیه همه عمه هام دخترعموهام کل فامیل داریم بعصئ وقتا خونم میاد 

گروه تلگرام طب بوعلی تو تاپیکام هست رایگانه خواستی برو کمکت میکنن

منم خیلی زشته بدم میاد ازش نمیدونم چکار کنم عمل و لیزرم فایده نداره

من دارم  ی ماهی خوب شد الان باز عود کرده  هفته بعد هم زایمان دارم 😭😭😭😭

تو تاپیکام یه گروه تلگرام معرفی کردم حتما سر بزن پرسشنامه بیماری پر کن با اصلاح خوراک کمکت میکنن رایگانم هست من خودم عضوم تو گروه خیلی خوبه گروه تالار سلامت

منم خیلی زشته بدم میاد ازش نمیدونم چکار کنم عمل و لیزرم فایده نداره

مال شما هم ارثی هس من حتی داداشمم داره 😑

انقدر در جوا ابلهان خاموش ماندیم ک گفتند.....            حرف حساب جواب ندارد☻
2706