2733
2739
عنوان

کرم دور چشم ضد چروک معرفی میکنید

162 بازدید | 21 پست

۲۶ سالمه تا خالا نزدم  چه برندی خوبه سینره مای؟فقط میخام ضد چروک باشه و قیمتش مناسب باشه دوم اینکه کرم ویتامین سی خوبه؟

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

منم می‌خوام ولی خب همه خارجی های گرون رو معرفی میکنن

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم می‌خوام ولی خب همه خارجی های گرون رو معرفی میکنن

از سینره زیاد شنیدم

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2731
بهترین چیز واسه چروک دورچشم وازلینه

میترسم سیاه کنه

میترسم سیاه کنه

نه عزیزم اصلا سیاه نمیکنه من وازلینو واسه همه جای بدن از موهای سر تا کف پا استفاده میکنم و بهترین نتیجه رو گرفتم تنها گزینه صددرصد واسه نرم نگه داشتنه پوست و مو هستش

سلام عزی م سوال بدن سازی دارم می شه در خواستمو قبول کنی؟

سلام عزیزم قبول کردم

2738

عزیزم چه برنامه ای میخای تجهیزات چی دازی تو خونه؟سابقه ورزشی داری

عزیزم چه برنامه ای میخای تجهیزات چی دازی تو خونه؟سابقه ورزشی داری

می خوام بدونم مشکل هیکلم چیه وزنم نرماله؟ ورزش نمی کنم هیچیم ندارم تازه رزیمم تموم شده و ۱۰ کیلو لاغر شدم ولی خوش تیپ نشدم اصلا با پیاده روی ورژیم کم کردم

می خوام بدونم مشکل هیکلم چیه وزنم نرماله؟ ورزش نمی کنم هیچیم ندارم تازه رزیمم تموم شده و ۱۰ کیلو لاغ ...

هیکلت تقیبا نرماله نسبت ددر کمر به باسنت کمترباشه بهتر میشه  زیر شکم دلری و باسنت باید یکم پر تر بشه   تا خالا تمرینی نداشتی؟البته شما همه اندازه ها رو ندادی عرض کل شونه هات نسبت لگنت چطوره بیشتره یا کمتره تیپ بدنیتو میخوام بدونم 

2706