2733
2734
عنوان

پولامون تموم شد تو ایام عید وای

4993 بازدید | 155 پست

شوهرم ۱۹ روزه تعطیله هرشب مرغ و گوشت و صبحونه ساعت ۳ ظهر چند مدل و نهار ساعت ۷....شام ساعت ۱۱ ساعت ۳صبح هم میخوابیم میوه و خوراکی و کباب براهه دیگه پول نمونده شوهرم میگه ۱۰هزار مونده تو کارتش چیکار کنیم از قرض بدش میاد یخچال خالیه امشبم از سر ناچاری ماکارونی خوردیم بدبخت شدیم کی میرن سرکار لعنت به کرونا بخدا عین واقعیت پول نداریم 

وا. 

چیزی تحت عنوان مدیریت نداری عزیزم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اندازه جیبتون بخورید چه خبره چند مدل غذا مگه مهمونید تو خونتون؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738

خب عزیزم چرا این همه ریخت و پاش کردید یکم سبک تر میگرفتید 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

میتونستی مدیریت کنی ☺ 

ماکارونی هم که ناچاری نیست 😐 

حالاهم که شده هیچ جوره نمیشه پول جور کرد تا بعد تعطیلات

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

چرا از اول زیاد خرج کردین  چه خبر بود خوب   چند مدل غدا  واسه ناهار  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
قرار نیست هر روز آدم مرغ وگوشت بخوره  اینهمه غذا

من چرا هیچ غذایی بلد نیستم بدون گوشت و مرغ😑

بلد باشمم بدرد ناهارمون نمیخوره فوقش شام یا عصردنه میشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706