2733
2734
به نظرتون یه وکیل میتونه اونجازندگی خوبی داشته باشه

عشقم ببخشید ریپلای میکنم چون خودم فوق لیسانس حقوقم گرایش بین الملل و کارمند هستم،،ولی فکر نکنم پروانه وکالت ایران اونجاها کارایی داشته باشه چون قوانین کاملا متفاوته،،فقط کشور انگلستان و چندتا کشور دیگه هستن که معادل سازی میکنن و آزمون بسیار سختی ازتون میگیرن که دوباره مجددا پروانه وکالت صادر بشه براتون

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشق ببخشید ریپلای میکنم چون خودم فوق لیسانس حقوقم گرایش بین الملل و کارمند هستم،،ولی فکر نکنم پروانه ...

ممنونم که راهنماییم کردید

واسه سلامتی خواهرزادم صلوات بفرستیدهشت ماهشه دعاکنیدحضرت علی اصغرشفاش بده
واقعا

میتونی ازمون وکالتو بدی و شروع بکار کنی و حسابی پول جمع کنی و زبانتم قوی کنی و برای ارشد درخواست بدی اونجا و یه رشته دیگه مثل جامعه شناسی و اینجور چیزا بخونی،،پول که داشته باشی کارت بسیار بسیار راحته

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤
2728
ممنونم که راهنماییم کردید

موفق باشی عزیزم،از الان برای وکالت99 شروع کن که عقب نمونی منابع انتخابی تم متعدد نباشه گلم 💜

اگه تحصیلات و رزومه درست حسابی و پول زیااااد نداری ، بشین سر جات ، اونا نون خور اضافه نمیخوان ، یکیو ...

با لحن قشنگ تر هم میشه نظرمون انتقال بدیما  

2738
مگه میخواد پناهنده شه که تو کمپ نگه دارن/:

پس عزیزم اینایی که میرن خارج چی میخوان بشن انگار تو دنیا نیستی تلویزیون هم نمی بینی؟!!یکم تحقیق کن میفهمی 

بعضی کشورها مثل استرالیا مدتی تو کمپ نگه میدارن یعنی تا زمانی ک اقامت دائم نگیری از اون شهرک و منطقه ای که تعیین کردن واسه پناهجوها نمیتونن خارج بشن

نه بابا پولدار کجا بود یا تحصیلی اگه تحصیلی نشد برای کار - شما چرا پشیمون شدید مثلا چه مشکلاتی را به ...

من تازه عموهام پسر عموهام همشون خارج زندگی میکنن

اینحا هرچقدم زبانت عالی باشه باید بری زبان یاد بگیری باید بری توی کمپ اگر پول نداری فک میکنم ۲سال

البته بستگی هم داره کجا بخوای بری

اگر تحصیلی نیست و پولیم نداری ببری کشورشون

اصلا راهت نمیدن!! چطوری میخوای بری؟

الان که اوضاع مریضی هم خیلی بد شده معلوم‌نیست کی خوب میشه مسخره ترین کشور ک ترکیه هست هم حتی دیگه مهاجر قبول نمیکنه ک بیان تو کشورش زندگی کنن

تنها توی کشوری ک کسیو نمیشناسی کجا میخوای بری ؟

شما اگر میخوای مهاجرت کنی یه سال اول برو تویکی از همین شهرای ایران ک تاحالا نرفتی زندگی کن ببین اگر تونستی میتونی کشور دیگم بری

حتی یه شهر دیگم برا زندگی سخته چ برسه جایی ک نه کسیو میشناسی نه احساس امتست میکنی نه زبونشونو میفهمی  نه قصد ونیتشون رو

من تازه عموهام پسر عموهام همشون خارج زندگی میکنن اینحا هرچقدم زبانت عالی باشه باید بری زبان یاد بگی ...

ممنون از اینکه وقت گذاشتی و پاسخ دادی ولی نیلوفر من اگه جا تو بودم تا حالا رفته بودم خوش ب حالت چقدر فامیل اون طرف داری   

ممنون از اینکه وقت گذاشتی و پاسخ دادی ولی نیلوفر من اگه جا تو بودم تا حالا رفته بودم خوش ب حالت چقدر ...

واقعا فقط گفتنش خیلی اسونه 

من که نمیتونم پیش اونا زندگی کنم و اونام تایه حدی مبتونن کمک من کنن بقیش رو دوش خودمه

پولشو هم اونقدری ک یه زندگی راحت اونجا داشته باشم ندارم

2706