2737
2739
خیلی حس خوبیه شنیدن صدای قلبش.  من تجربه اش کردم.  تکون خوردناشونم خیلی لذت بخشه

اره 😍😍😍

یه بار دکتر نوشت برام

یدفعه هم  خونریزی که داشتم 

رفتم ببینم سالمه یا نه 

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

انشالله خدا به هرکی نی نی میده و حامله میشه 

😍😍😍😍

ازش نگیره و بزاره خس مادرشدن و بچشه😍😍

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از بین شما باردار هایی که اوایل بارداری تون هست کسی بوده خیلی رفلاکس معده داشته باشه و حالت تهوع داش ...

منننن😭😭😭

۷هفته و ۵روزم

یک‌هفتس حالت تهوع دارم.از همه چی بدم میاد

غذا نخوردم

دارم‌از گشنگی گریه میکنم

خسته شدم😭😭😭

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤
منننن😭😭😭 ۷هفته و ۵روزم یک‌هفتس حالت تهوع دارم.از همه چی بدم میاد غذا نخوردم دارم‌از گشنگی گری ...

اخی عزیزم خب قرص دمیترون بخور منم شبا حالم خیلی بد میشه اعصابم دیگه ریخته بهم😔

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
2728

سلام سلام

منم یک عدد آذری ام 😍😍😍

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....

سلام. بچه ها من اخرین پریودم ۳۰ بهمن بوده. نینیم خدا بخوادو همه چی خوب باشه اوایل آذر دنیا میاد. بچه ها کی برم برا سونوی قلب؟ میخوام حتما بتونم صدای قلب رو بشنوم که دوباره نخوام چند روز بعد برم سونو. 

کسی میاد گ ر و ه بارداری به آ ی دی من پی ام بده miss_mina72

سلام عزیزم من میخوام بیام😘

اما ایدی شما اصلا پیدا نمیشه

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....
2738
سلام. بچه ها من اخرین پریودم ۳۰ بهمن بوده. نینیم خدا بخوادو همه چی خوب باشه اوایل آذر دنیا میاد. بچه ...

۷ هفتت که تمام شد برو 

۸ هفته بری که دیگه مطمئن تره

الان ۷ هفته و ۵ روزی خوبه

بچه ها یکی گروه بزنه لطفا

2706