2737
2739
عنوان

از حرفان مادرم افسرده شدم!

863 بازدید | 39 پست

از وقتی پچه بودم تا الان که ۱۸ سالمه هی توهین میکرد ومیگفت شماها ادم بد هستین منظورش من وخواهرام میگه  هم اخلاقتون وهمقیافتون شبیه مادربزرگتون وخاله های باباتون (اینو بگم که مادر بزرگم وخواهراش خیلیییی خوشکلن)  بدجور توهین می کرد  که ما عصبانیم وبد اخلاقیم وکسی با ما زندکی  نمیکنه چون نمیتونه مارو تحمل کن حالا این به کنار  من خواستگار زیاد داشتم ولی اونم بازم توهین می کرد که اونا تو رو نمیشناسن وگرنه نمیومدن خواستگاریت بعد خدا جوابشو داد وپسر برادرش که پسر دایی منه اومد خواستگاریم والان نامزدیم 😅 بعد میگه اونا دیونه هستن که اومدن خواستگاریت 😥 از پس بم میگه تو مثل عمت میمونی وترشیده میشی الان واقعا میترسم نامزدیم بهم بخوره وتنها بمونم وخیلی توهین میکنه بقیافم ودرحالی که من چیزی کم ندارم 😶واقعا خیلیییییی حرفای مادرم بم انرژی وبار منفی  بم وارد میکنه والان استرس بهم زدن نامزدیم رو دارم😥 حتا حس میکنم جواب ازمایش ازدواج بد باشه 😣😥 بعد مادرم بدجوررر توهینم میکنه 😣😣😣 وحتا واقعا میترسم حرفاش درس باشه ومن بداخلاق باشم وتنها بمونم کسی هس که مادرش  اینجوری بش میگفت میشه راهمایی کنید ؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر خودت ؟

ازمادر بعید همچین چیزایی چون همیشه مادرا بچه های خودشونو خوشگلترین وبهترین میبینن

احتمالا پدرومادرتون باهم مشکل دارن که مادرتون از خانواده شوهرش و....خوشس نمیاد

2728
2738

اینا همش به خودش برمیگرده تو انرژی منفی رو ازش نگیر

ازدواج میکنی راحت میشی 

مامان منم گهگاهی میگه مثلا فلان جوری باشی از خونه میندازن بیرون و اینا کسی تحملت نمیکنه ولی دیگه کاریش نمیشه کرد

مادر خودت ؟ ازمادر بعید همچین چیزایی چون همیشه مادرا بچه های خودشونو خوشگلترین وبهترین میبینن احتم ...

متنفر ازشون حالا مادرم باخواهر بزرگترم  اخلاقش اینجوری نیس 😶😑

2706