2733
2739
عنوان

کی از آرایش عروسیش راضی نبود+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 8868 بازدید | 80 پست
تو زندگیم یه عروس ندیدم قیافه خودش باشه بدون استسنا همرو یک شکل درست میکنن دیگه توجه نمیکنن چی به ای ...

من چهره خودم بود موهامو رنگ نکردم لنز نذاشتم گفتم میخوام طبیعی طبیعی باشم با ارایش کم خدایی همه هم گفتن چقد ناز شدی، اگر چندسال بعد عکسمو دیدم بدم نیاد بگم عَیی چه زشت شدم، اولش راضی نبودم ولی همه گفتن چه نااااز شدی خوشم اومد دیگه

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای افتضاح شده😂😂

من آرایشگرم مادرم بود خیلی خوب شده بودم😄😄

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731

من سه ماه قبل عقد کردم خیلی هم دوس داشتم موهام خیلی کوتاه بود اصلا فکرش نمیکردم بشه ازش شنیون قشنگ در بیاد.... آرایشگرم خواهرم بوده. خودمم شاگردشم... خیلی کارشو پسند دارم نه بخاطر اینکه خاهر و صاحب کارمه نه... بلکه بخاطر دستکار و تمیز کاریش و همچنین سلیقه کاریش