2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ممنونم انشالله از فردا شروع میکنیم

فقط یک سوال گلم چ نیتی باید بکنیم

و اینکه هر روز باید ب اسم یکی بخونیم ک تو لیسته ؟؟؟

دوست عزیزم میشه برای رسیدن به آرزوهام‌ صلوات بفرستی؟
باید هروز بخونی عزبزم امیدوارم تا اخر حتم نتیجه بگیری خیلیا نتیجه گرفتن از این ختم 

انشاالله. واقعا دیگه ناامیدم از این دنیا. اینروزام حال دلم خوب نیست اصلا. کاش تا آخر این ختم واسم فرجی بشه. 

خدایا شکرت🖤
2740
ممنونم انشالله از فردا شروع میکنیم فقط یک سوال گلم چ نیتی باید بکنیم و اینکه هر روز باید ب اسم یکی ...

اره عزبزم از لیست اسکرین بگیر هروز به اسمشون بخون خودتون هم هر نیتی دارین برا همون دیگه دوستان براتون میخونن هروز باید بخونی نباید قطع بشع یع روز

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
میگم عزیزم  مرسی واقعا 😍😘❤❤❤❤زحمت کشیدی فقط یه سوال من فقط باید یه بار بخونم  ببخشید ...

تا ۴۱ روز هروز باید بخونی 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
انشاالله. واقعا دیگه ناامیدم از این دنیا. اینروزام حال دلم خوب نیست اصلا. کاش تا آخر این ختم واسم فر ...

انشالله عزیزم حتنا به رعایت کامل برو عملتو انجام بده   منم دعات میکنم عزیزم 

خانوما جا هست منم بیام😔 نیاز دارم

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

خدایا همه ی دوستانی که تو این ختم شرکت کردند را حاجت بده وهیچکس را دست خالی نزار   آمییییین

الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💛💓💜💝💕💞💖💟💗❣💙💚

2706