2733
2739
عنوان

سقط جنین

221 بازدید | 20 پست

سلام توروخدا کمکم کنید من 4 اسفند سقط داشتم و 13 اسفند پریودیم تمام شده الان رفتم آزمایش بتا دادم 167 بوده من بعد سقط رفتم حتی سونو واژینال هیچی نبود. الان یعنی این چیه بقایا یا بارداری خارج رحمه و اگه باشه باید چکار کنم؟ 

عزیزم احتمالا باید ازمایشت بعد دوروز تو همون ازمایشگاه تکرار کنی 

اگر دوبرابر شده بود که حتما دوباره بارداری 

ولی اگر رشد متوسط داشت احتمالا خارج از رحم هست 

و حتما برو دکتر 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پس چرا بتا پایین؟ 

پایین نیست عزیزم

در کل اصلا به عدد بتا با توجه به هفته توجه نکن

من توی هر دو تا بارداریم عدد بتام کمتر از چیزی که برای اون هفته نوشتن بود..بچه هام هم خدا رو شکر سالم و با هوش و سلامتن

خب برای خارج رحم چکار میکنن؟ 

دکتر دارو میده 

چون بتا پایینه بدون عمل و با دارو مشکل حل میشه 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2738
انشالا همین باشه چقدر آرومم کردید مثل ابر بهاری گریه میکردم 

عزیزدلممم اخه جرا گریه 

اصلا شاید بارداری نرمال طبیعی باشه 

من دوستم بتاش ۵۰ بود 

بعد تکرار شد ۱۰۰ بعد ۲۰۰ و...

فقط حتما تو همون ازمایشکاه تکرار کن بعد برو دکتز 

ان شاءالله هرچی صلاحته هموت باشه

عزیزدلممم اخه جرا گریه  اصلا شاید بارداری نرمال طبیعی باشه  من دوستم بتاش ۵۰ بود  ...

دوستتون مگه چند روز عقب انداخت بود که رفت 50 بود؟ بعدشم ما اصلا موندیم چطوری باردار شدم خیلی هواسم جمع بود. 

دوستتون مگه چند روز عقب انداخت بود که رفت 50 بود؟ بعدشم ما اصلا موندیم چطوری باردار شدم خیلی هواسم ج ...

فکر میکنم دوروز قبل موعد رفت 

تنبلی تخندان داشت 

احتمالا لقاح دیر صورت گرفته بوده😁

و سری قبل تو 7 هفته بودم و بیشتر از 1500 بتام بود ولی قلب نداشت. 

عزیزدلم 

ان شاءالله الان یک بارداری سالم تجربه میکنی

منم تجربه سقط داشتم ولی تو ۴ هفته 

رشدش متوقف شد و سقط شد😣

2706