2737
2739

دوستی با جنس مخالفتون 

تعداد رای : 48
نظرسنجی
از دوستیم راضی هستم
7
14%
راضی نیستم و پشیمونم
15
31%
دوستی نداشتم
26
54%
✒من باید به دستش بیارم 💪💪💪💪💪 چون به آرزوم قول رسیدن دادم 

اگر درست و مناسب انتخاب کنن دوستی خوبه

اما متاسفانه خیلی از  دخترا و پسرا عاشق ادم های متناسب با خودشون نمیشن و احساسی عمل میکنن

و اینکه تو دوستی دخترا به ازدواج فکر میکنن و پسرا به اتاق خواب

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هركسى تجربه متفاوت داره

من ادمى ك تو رابطه باهام بود خيلى لوس و بچه ننه بود و بعدها هم شد همسرم و الانم جدا شديم

اما يكى از دوستام دوس پسرش رو دوس داره و از رابطش راضيه

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
2731
هركسى تجربه متفاوت داره من ادمى ك تو رابطه باهام بود خيلى لوس و بچه ننه بود و بعدها هم شد همسرم و ا ...

از جداییتون راضی هستی؟

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
هركسى تجربه متفاوت داره من ادمى ك تو رابطه باهام بود خيلى لوس و بچه ننه بود و بعدها هم شد همسرم و ا ...

بعد به ازدواج هم ختم شد از دوستت

از جداییتون راضی هستی؟

اره از وقتى جدا شدم انگار ي وزنه سنگين از دوشم برداشته شد

ولى خب ي حسى مث دوس داشتنى نبودن عذابم ميده

اما از رفتن اون نامرد راضيم

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
2738
بعد به ازدواج هم ختم شد از دوستت

نه هنوز س ساله دوستن

ولى بزنم ب تخته گوش شيطون كر

داداشم و زن داداشم دوست بودن ولى در حد ٤ماه الانم يك ساله عقد و عروسى كردن 

از زندگيشون راضين ك ايشالا هزار سال كنار هم ب خوبي و خوشى باشن

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
اره از وقتى جدا شدم انگار ي وزنه سنگين از دوشم برداشته شد ولى خب ي حسى مث دوس داشتنى نبودن عذابم مي ...

خدا رو شکر که به ارامش رسیدی دوستم

راستی عکس خونتون رو دیدم چه انرژی مثبت عالی داشت

تنها زندگی میکنید؟

از دیزاینتون مشخصه ادم خاص و با تم فکری جالبی هستین

نه هنوز س ساله دوستن ولى بزنم ب تخته گوش شيطون كر داداشم و زن داداشم دوست بودن ولى در حد ٤ماه الان ...

داداشت که انشالله خوشبخت بشن 

ولی دوست و کلا اینایی که دوستیشون چند سال طول میکشه 

یعنی رابطه ندارن ؟ جلوگیری میکنن؟ من همش برام سواله ؟

خب اگه واقعا همو میخوان چرا اینقدر کشش میدن ؟

خدا رو شکر که به ارامش رسیدی دوستم راستی عکس خونتون رو دیدم چه انرژی مثبت عالی داشت تنها زندگی میک ...

اى جانم 

نظر لطف شماست 

راستى من از بس بعم گفتن شبيه ادرى هپبورن هستى عاشقش شدم و الان عكس پروفايلت منو سر شوق اورد،..

اره عزيزم خونه دارم از خودم

ولى ٩٠٪؜رو با پدر مادرم ميگذرونم

فقط مواقعى ك بخام تمدد اعصاب كنم ميرم خونه خودم 

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
اى جانم  نظر لطف شماست  راستى من از بس بعم گفتن شبيه ادرى هپبورن هستى عاشقش شدم و الان ع ...

من عاشق ادری هستم

اگر این شکلی هستی واقعا زیباییی دوستممممم😍😍

داداشت که انشالله خوشبخت بشن  ولی دوست و کلا اینایی که دوستیشون چند سال طول میکشه  یع ...

مثلا من خودم رابطع دوستيم طولانى بود 

رابطه هم داشتيم 

خودم علت طولانى شدن دوستيم مخالفت خانوادم بود

ولى دوستم از اوناس ك ميگه ب ازدواج اعتقادى نداريم و ازدواج سفيد رو ترجيح ميده

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
2706