2737
2739

سلام

دخترم ۵۰ روزشه یه چند روزیه صورتش جوش میزنه 

ریزن جوشا

نگرانم

خواستم از تجربیاتتون بگید

الآن تو این اوضاع وانفسا دکترم نمیتونم ببرمش

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤

حساسیت به پروتئین گاوی 

شیر و محصولاته گلوی نخور

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بوسش میکنی یابخاطر سینه اس که به صورتش میگیره نترس منم همینم پسرمنم 50روزشه

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
حساسیت به پروتئین گاوی  شیر و محصولاته گلوی نخور

خوردم

از روز اول دنیا اومدنشم خوردم

اون مورد نیست

چون حساسیت علایم دیگه هم داره

دخترم جوش میزنه فقط

یه چند تاهم رو دستشه

اصن نگران نباش پماد ان ان بزنه همشون یه شبه غیب میشه این واسه چندنفره دیگم گفتم جواب داده

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2738
شاید پشه ایی مورچه ایی  چیزی نیشش میزنه متوجه نمیشی.

نه عزیزم پشه نداریم

بعد پشه هم باشه یه جا دوجا

این کلا روی لپش و پیشونیش و چند تا هم روی سرش و دستش هست

دخترمنم۵۴روزشه از۲۰روزش ک بودجوش زد پماد ان ان زدم بهترشد هنوز چن تادونش هس

آره دختر منم از ۲۰ روزگیش به بعد زد

این پماد رو دکتر داده یا خودت گرفتی؟

اگه زحمتی نیست میشه عکسشو برام بفرستی عزیزدلم

نه عزیزم پشه نداریم بعد پشه هم باشه یه جا دوجا این کلا روی لپش و پیشونیش و چند تا هم روی سرش و دست ...

خب دیگه جاهایی که پوشیده نیست زده همش درسته؟ معلومه یه چیزی خوردتش 

یه خانم مستقل و قوی 
خوردم از روز اول دنیا اومدنشم خوردم اون مورد نیست چون حساسیت علایم دیگه هم داره دخترم جوش میزنه ...

ربطی نداره بعضی بچه ها تازه تو ۷-۸ ماهگی علائم نشون‌میدن ، علائمشم می تونه از ۱ دونه تا همش باشه، بعضی بچه ها فقط جوش می زنن یه سریا تو‌مدفوعشون خونه یه سریا فقط مدفوعشون بلغمی میشه 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
بوسش میکنی یابخاطر سینه اس که به صورتش میگیره نترس منم همینم پسرمنم 50روزشه

بوسش که نمیکنیم اصلا هم به خاطر پوستش هم به خاطر کرونا

نه عزیزم پشه نداریم بعد پشه هم باشه یه جا دوجا این کلا روی لپش و پیشونیش و چند تا هم روی سرش و دست ...

ما میگیم اتی 

یعنی جوش گوشت

وقتی بچه گوشت میاره رو تنش این جوش ها عادیه 

معلولا تا سه ماهگی چند دفعه میزنه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706