2733
2734

۱۷ ماه زندگی کردم جدا شدم

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالم خوبه خوبه ۴بار روبرو شدم انگار برام ی غریبه بود

دلیل جداییت چی بود

همدیگرو دیدین تو چیکار کردی اون چیکار کرد؟؟

آنان که فراموش کنند ، محکوم به تکرارند. :)
2738
چندوقته جداشدی بعد از جدایی بازم با شوهرت حرف زدی؟

۹ساله جدا شدم،بعد جدایی پی ام میداد یه چیزی میپرسید،ناشناس،میفهمیدم خودشه،پدرم فهمید ازش شکایت کرد،دیگه خبری ازش ندارم،دوباره ازدواج کردم،ولی یه لحظه فکرش رهام نمیکنه😔😭

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
۹ساله جدا شدم،بعد جدایی پی ام میداد یه چیزی میپرسید،ناشناس،میفهمیدم خودشه،پدرم فهمید ازش شکایت کرد،د ...

دوسش داری؟؟

دلیل جداییتون چی بود

الان ازش خبرنداری؟نمیدونی ازدواج کرده یا نه

دلیل جداییت چی بود همدیگرو دیدین تو چیکار کردی اون چیکار کرد؟؟

بسیاربداخلاق 

تهمت میزد 

تو ده سال زندگی نه برام لباس خرید نه اینکه باهام مهمونی اومد خودشم جایی مارو نمیبرد

۹ساله جدا شدم،بعد جدایی پی ام میداد یه چیزی میپرسید،ناشناس،میفهمیدم خودشه،پدرم فهمید ازش شکایت کرد،د ...

چندوقت بعد ازدواج کردی

بسیاربداخلاق  تهمت میزد  تو ده سال زندگی نه برام لباس خرید نه اینکه باهام مهمونی اومد خو ...

چطوری ده سال زندگی کردین اما دلت تنگ نمیشه!

منم چهارسال زندگی کردم دلیل جداییم فقط و فقط خیانتش بود

2706