2733
2739

آبادی سه شنبه برم سونو اما خیلی نگرانم 

لکه بینیم هم خیلی کم در حد لک قهوه ایه 

اما خیلی نگرانم

کسی هست اینجا شرایط من رو داشته باشه 

و بتونه کمکی بهم کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از لج اونایی ک توهین بهم کردن اینو گذاشتم گلم🙂

الان دیدم پروفت رو.خیلی هم عالی.درود بر شما. بااصالتی

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
2731
بیخود کردن بهت توهین کردن.من اونو دوس داشتم

دیروز از ساعت ۲دعوا کردم تا ۷

امروز یهو لاز یکی اومد منو شست منم انقد گذیه کردم و بدنم لرزید و سر درد شدم ک خدا میدونه خاستم کاربریمو بترکونم

دوباره منصرف شدم و پروفمو از لج اونا عوض کردم و اینو گذاشتم ی عقاب ک زیر بالش پرچم کورده

https://harfeto.timefriend.net/16501889289179

یه سوال سونو گرافیا بازن؟

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2738
دیروز از ساعت ۲دعوا کردم تا ۷ امروز یهو لاز یکی اومد منو شست منم انقد گذیه کردم و بدنم لرزید و سر د ...

الهی بگردم.عزیزم بهشون اهمیت نده شما خیلی هم بااصالتی.فدای سرت😘😘

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.

سیکلوژست استفاده کن اونا خیلی قوی ترن فقط گرونن ونایاب تا اخربارداری احتمالن ازشیاف استفاده کنی

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
عزیز دل منی شما کاش همه مث شما بودن😍😗😙😘

فدات عزیزم😘😘😘

خیلی ناراحتم 

چون رحمم تک شاخ بود گفتن طول میکشه که باردار شی 

اما بعد ۴/۵ماه باردار شدم بدون دارو 

الان مه رو لکه بینی افتادم خیلی استرس گرفتم 😔

گرچه لکه های قهوه ای کوچیک اندازه یه بند انگشت در روز میبینم و درد آنچنان ندارم اما همچنان نگرانم 

2706